5 листопада в Україні відбудеться благодійний День піжам

5 листопада українців запрошують взяти участь у всеукраїнському благодійному флешмобі #деньпіжам. Долучитись може кожен охочий — для цього потрібно опублікувати в соцмережах своє фото або відео у піжамі та зробити благодійний внесок. Усі зібрані кошти підуть на утримання Сімейних кімнат Рональда МакДональда при українських лікарнях, де діти, які перебувають на стаціонарному лікуванні, можуть провести час разом із рідними, відпочити, поїсти та погратися.

У ролику, що анонсує #деньпіжам, знялися Лілія Ребрик з Андрієм Диким та їхніми дітьми, Анатолій Анатоліч, Злата Огнєвіч та Валерія Гузема. Зірки танцюють танець благодійного флешмобу, який запускають у соцмережах, зокрема у TikTok.

«Вперше ми провели благодійний День піжам у 2019 році. Ми об’єднали людей різних професій, зірок, школярів та всіх охочих заради досягнення спільної мети ― подарувати дітям у лікарнях можливість бути поруч з рідними. Тоді акція отримала великий відгук, а День піжам став щорічною традицією. Цього року флешмоб відбудеться втретє. Кожен донейт і публікація користувачів та компаній у соцмережах допомагають нам зібрати кошти на утримання п’яти Сімейних кімнат у лікарнях Києва, Львова, Сум, Харкова та Вінниці».

 ― розповідає директорка Фундації Дім Рональда МакДональда Галина Соловей.

Як долучитися до благодійного Дня піжам:

  1. 5 листопада вдягнути улюблену піжаму, зробити фото або відео в ній (на роботі, навчанні чи просто вдома);
  2. зробити публікацію в соцмережах з хештегом #деньпіжам і кинути виклик трьом друзям;
  3. підтримати Сімейні кімнати в лікарнях України, внісши будь-яку суму за посиланням.

Сімейні кімнати Рональда МакДональда працюють у київському «ОХМАТДИТі», Харківській, Вінницькій, Сумській та Львівській обласних дитячих лікарнях і є безкоштовними для родин з дітьми, які перебувають на стаціонарному лікуванні. За п’ять років роботи Сімейні кімнати прийняли понад 70 000 родин.

*«Фундація Дім Рональда МакДональда» розпочала роботу в Україні 2016 року, як частина глобальної благодійницької мережі. У 62 країнах і регіонах світу Фундація сприяє розвитку сімейно орієнтованої медицини, створюючи, знаходячи та підтримуючи програми, які безпосередньо покращують здоров’я та благополуччя дітей і їхніх родин. 

1656