AB InBev Efes Україна визнана найкращим інклюзивним роботодавцем 2020 року

Компанія AB InBev Efes Україна була визнана «Найкращим роботодавцем 2020 року» згідно з «Українським індексом корпоративної рівності» (Ukrainian Corporate Equality Index)

Цей рейтинг оцінює підходи компаній до підтримки різноманітності та інклюзивності в бізнес-середовищі за різними критеріями, такими як вік, стать, національність, гендерна ідентичність тощо. Компанія поставила перед собою завдання глобально активізувати підтримку культури інклюзивності всередині, що є одним із головних пріоритетів AB InBev Efes Україна.

В рамках рейтингу компаніям пропонувалося відповісти на низку запитань, пов'язаних із просуванням рівноправності на корпоративному рівні. Зокрема, слід було вказати, чи є в компанії політика рівності, за якими критеріями співробітник є захищеним від дискримінації, які проводяться заходи щодо підвищення обізнаності персоналу в питаннях різноманітності тощо. Експерти рейтингу високо оцінили культуру рівних можливостей в AB InBev Efes Україна.

Нашою основною цінністю є люди. Просуваючи культуру інклюзивності та рівноправності в AB InBev Efes Україна, ми змогли зібрати сильну команду, де кожен володіє різними навичками, досвідом і особистими якостями. Співробітники можуть бути собою та максимально реалізувати свої здібності, що і веде до успіху компанії.

Денис Хренов, в. о. генерального директора AB InBev Efes Україна

Зазначимо, що компанію вже неодноразово називали найкращим роботодавцем не лише в рамках інклюзивності, а й за іншими критеріями. Так, компанія була визнана «Найкращим роботодавцем» у 2019 і 2020 роках за версією видання «Фокус». У 2020 році AB InBev Efes Україна потрапила до рейтингу «50 найкращих роботодавців України» за версією журналу Forbes Україна, посівши в списку 14 місце. Також компанія отримала нагороду «Стабільний партнер та інноваційний роботодавець» згідно з рейтингом молодіжної організації STUD-POINT. Такі результати роблять компанію ще більш привабливою та гнучкою на ринку праці.

Соціокультурна різноманітність серед співробітників ― один із ключових 10 принципів, на основі яких будує свою діяльність AB InBev Efes Україна. Компанія регулярно веде внутрішню статистику про персонал, завдяки чому може розробляти механізми підтримки окремих категорій співробітників.

Окрім того, AB InBev Efes Україна розробила стандартний перелік запитань для всіх кандидатів при прийнятті на роботу та підвищенні на посаді, в якому відсутні будь-які запитання про особисте життя, що можуть призвести до дискримінації. Компанія також проводить щорічні обов'язкові тренінги, відкриті лекції, зустрічі із запрошеними фахівцями та інші заходи, присвячені різноманітності.

«Український індекс корпоративної рівності» проводиться з 2014 року. Він був створений як дорожня карта для бізнесу з впровадження вимог ЄС про заборону дискримінації. Згідно з Угодою про асоціацію з ЄС з 2017 року всі приватні компанії зобов'язані мати політики зі стримування та протидії дискримінації.

768
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно