Ahmad Tea Ukraine та MokCo agency запустили національне трейд-промо «Обійми близьких — поділись теплом».

У листопаді стартувало найтепліше національне трейд-промо, яке Ahmad Tea розробляли й запустили разом із MokCo agency. Це вже друге спільне всеукраїнське промо, а загалом Ahmad Tea співпрацюють із MokCo вже 3 роки!

Клієнт дав нам завдання розробити таку активацію, яка допоможе людям ділитися теплом одне з одним. Подякувати за підтримку або допомогу. Просто порадувати. Словом, Ahmad Tea хотіли запустити ланцюжок теплоти. І, звісно, завдання стимулювати продажі ніхто не скасовував.

Артем Шевчук, стратег MokCo agency

Головна фішка цього промо — подарунки для двох. Тепер учасники активації виграватимуть не один подарунок, а два! Один для себе, а інший для близької людини. І надсилати їх будуть на дві різні адреси: переможцю та тій людині, з якою переможець захоче поділитися теплом. Навколо цього й закручені креатив і вся екосистема активації.

Ми дібрали «парні» подарунки: сувенірні баночки чаю, пледи, найновіші iPhone та вікенд у британському стилі для двох. До того ж пледи — унікальні за дизайном, який розробляла креативна команда MokCo agency. Їх буде два види: із милими коргі та з обіймами. Для максимальної теплоти!

Головний креатив — ігровий відеоролик, який виконує два завдання. З одного боку, він доносить основну ідею кампанії: заклик до українців ділитися теплом із близькими. А з іншого — наочно показує, як саме можна ділитися теплом за допомогою Ahmad Tea, та які подарунки можна виграти. 

Ядро нацпромо — сайт. Саме на ньому користувачі можуть зареєструвати коди, які знайдуть усередині акційних пачок Ahmad Tea. Дизайн сайту і його структура — також справа рук креативної команди MokCo Agency.

Беріть участь у промо, діліться теплом із близькими та завжди вірте в перемогу!

Крім того, призи від Ahmad Tea можна виграти не тільки за допомогою кодів у пачках, а й за допомогою AR! Для цього потрібно спробувати інста-маску з милим коргі та поділитися нею у своїх Insta-stories. Виграти можна буде сувенірні баночки чаю Ahmad Tea та шкарпетки з лімітованої колекції. З коргі, звісно!


Ahmad Tea Ukraine

Marketing Director: Оlena Shishkova

Brand Manager: Liliya Ishchenko

Account Manager: Yana Stupa

Digital strategist: Yevgeniy Safonov


MokCo

Creative Director, strategist: Artem Shevchuk

Associate Creative Director: Olha Livik

Copywriter: Julia Ivakina

Designer: Alexandra Raskosova

Producer: Olha Vorobey

Group Account Director: Tatiana Malshakova

Senior Account Manager: Irina Shpyhun


VideoProduction: Clever Studios

Director — Dmitriy Golumbevskyy

DOP —Yura Bakun

Executive Producer — Serhii Karpenko, Valeria Koretskaya

1ST AD — Eugene Shklyarevich

Production Designer — Cherevko Ivan

Location Manager — Vasilina Mashtanova

Makeup & Hair, Wardrobe Stylist — Trofimchuk Olha

Casting — JAM GROUP

Sound — Oleh Yaremych

Editor — Max Filmfactor Levchenko

Color grading — Denys Syzyi

VFX — Dmytro Sukhodol

816