Антитіла випустили англомовну версію хіта Hello, що стане саундтреком до документального фільму BBC

Гурт «Антитіла», лідер і учасники якого зараз захищають Україну, випустили англомовну версію свого треку Hello, що вийшов три роки тому. Англомовна версія пісні стане саундтреком до документального фільму міжнародної служби BBC про гурт Антитіла та війну в Україні "Frontman — Frontline".

«Ми створили англійську версію пісні Hello майже одночасно з українською. Та нова реальність змусила переосмислити цю пісню, тому протягом війни в Україні у неї з’явилася нова лірика. Слова створювалися на передовій.

Сьогодні композиція набула інших сенсів, якими ми хочемо поділитися зі світом. Цією піснею ми кричимо словами про справедливий, в першу чергу для України мир, а також про ті незворотні наслідки, які спричинить війна, якщо людство не зупинить агресора.

З глибоким переконанням, що ці переживання близькі кожній людині на нашій планеті, кожній людині, яка хоче, щоб життя, мир і справедливість восторжествували, ми написали цю пісню як звернення до людства. Ми звертаємося до кожного громадянина вільного демократичного світу і впевнені, що нас почують», — ділиться лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

Фільм вийде спочатку на спеціальній платформі BBC iPlayer, а потім також на каналах BBC News. Мета фільму розповісти жителям Сполученого Королівства та світу про творчість, життя гурту Антитіла до і під час війни, а також про військову службу на передовій.

Джерело: НВ Арт

900
CASES
Ukraine, Kyiv