ArtHuss та Projector анонсують першу книгу зі спільної серії — «Мальовану анімацію з Престоном Блером»


Видавництво ArtHuss та онлайн-школа Projector оголосили про запуск спільної серії професійної літератури — PRJCTRteka. Це буде окрема лінійка з понад 50 професійних книг українською мовою на теми графічного дизайну, анімації, менеджменту, креативу, розробки ігор, дизайну інтерфейсів, маркетингу та про інші актуальні сфери діяльності.

«Спільнота, яка цінує якісну неформальну освіту, зараз активно розвивається. І нестача професійної літератури може стати демотиватором у навчанні. Тому видавництво ArtHuss вирішило об'єднати зусилля зі школою Projector. Серія PRJCTRteka буде містити найкращі взірці професійної літератури, які допоможуть кожному розвинути навички. У планах понад 50 книг на різні теми: UX-дизайн, реклама, геймдев т.і. Ми вирішили розпочати з "Мальованої анімації" від Престона Блера, адже автор книги — культовий аніматор студії Disney. Бо вчитися варто у найкращих. Саме цю ідею ми підтримуємо у видавництві».

Розповідає Костянтин Кожемяка, директор видавництва ArtHuss

«Читати круті книжки від світових експертів потрібно усім спеціалістам — і початківцям, і тим, хто вже давно у сфері. Здавалося б, все просто, але українською таких книжок майже немає. Тим паче в таких темах, як дизайн інтерфейсів, продуктовий менеджмент, анімація чи геймдев. Разом з ArtHuss ми плануємо виправити цю несправедливість і забезпечити українських спеціалістів перекладами визнаних у світі книжок».

Коментує Олександр Трегуб, співзасновник та керівник школи Projector

Першою книгою серії стане культовий посібник «Мальована анімація з Престоном Блером» від американського аніматора, який працював зі студіями Walt Disney Productions та Metro-Goldwyn-Mayer у 30-40-х роках минулого століття. Зокрема Блер відомий роботами над фільмами Діснея «Фантазія», «Піноккіо» та «Бембі» та мультсеріалом «Флінстоуни».

У цьому посібнику Престон вчить працювати з перевіреними часом методами побудови мультфільмів, зображення яскравих персонажів, створення основних та складних рухів персонажів, анімації рухів обличчя для діалогу та багато іншого. Йому вдалося створити вичерпний посібник з анімації, який стане чудовим базовим курсом для аніматорів-початківців та допоможе пройти шлях від основ до складних анімаційних прийомів.


  • Дізнатися більше про книгу та оформити передзамовлення можна тут.
844