«Будь ласка, не називайте росіян орками». Саурон та орки з «Володаря перснів» звернулися до українців в новій рекламі UAnimals

У новій соціальній рекламі UAnimals актор Сала Бейкер, виконавець ролі Саурона в кінотрилогії «Володар перснів» звернувся до українців зі словами підтримки та закликав допомагати рятувати тварин від війни. 

«Я був Сауроном у Володарі перснів, але я був шокований абсолютним злом, з яким борються українці…Я хочу подякувати UAnimals, які рятують тварин від війни: годують, евакуюють, лікують. Це вражає і надихає!», — сказав актор.

Крім нього у ролику з’явилися й канонічні орки з кіновсесвіту. Створіння виступили проти того, щоб росіян називали так само, як їх.

«Від імені світової діаспори орків я хочу звернутися з важливим проханням. Будь ласка, не називайте росіян орками. Нас це ображає! Багато століть ми не вдаємося до варварських методів боротьби. Орки не будуть цілити в жінок і дітей, красти пральні машинки й гадити на килими. Ми воїни, а не якийсь непотріб», — каже один з орків у ролику.

«Я чув, що росіяни стріляють по зоопарках і вбивають беззахисних тварин. Не розумію, що вони їм такого зробили? Будь ласка, не називайте росіян орками. Мені соромно перед моїми дітьми», — додає інший.

Джерело: MMR

945
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно