Через локдаун в Києві фестиваль Docudays UA пройде в онлайні

У зв’язку з впровадженням локдауну в Києві 18-й Docudays UA відбудеться в онлайні з 26 березня по 4 квітня. Цього року він буде присвячений праву людини на здоров’я.

Основним майданчиком 18-го Docudays UA стане онлайн-кінотеатр DOCUSPACE. Там відбудуться:

  • Кінопокази конкурсних та позаконкурсних програм, а також ретроспективи анімації Анатолія Сурми.
  • Публічні онлайн-трансляції правозахисних дискусій програми RIGHTS NOW!, лекцій та зустрічей DOCU/КЛАС, дискусії з режисерами фестивальних стрічок Tête-à-tête, а також дискусії з художниками програми DOCU/СИНТЕЗ в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE.
  • Онлайн-виставка «Ласкаво просимо, вхід заборонено» та онлайн-частина виставки «Добре проторені зв’язки» в межах програми DOCU/СИНТЕЗ.
  • Трансляції церемонії відкриття та закриття фестивалю.

Частина подій пройде на базі платформи Zoom:

  • Ексклюзивні події для власників індустрійних акредитацій DOCU/ПРО. Серед них: Ukrainian Doc Preview — презентація актуальних українських документальних фільмів на стадії виробництва перед фахівцями кіноіндустрії, втілена у партнерстві з Українським інститутом; а також DOCU/PRO TALKS — серія лекцій та майстер-класів на професійні теми: від розробки проєкту до формування стратегії продажів.
  • Спілкування з «книгами» в «Живій бібліотеці».
  • Онлайн-студія документального кіно DOCU/ТАБІР, де під менторством режисерів та аніматорки діти створюватимуть власні документальні стрічки.

Фестиваль збереже всі конкурсні кінопрограми: DOCU/УКРАЇНА, DOCU/СВІТ, DOCU/КОРОТКО. 

Переглянути конкурсну та позаконкурсну кінопрограму на docuspace.org буде можливо, скориставшись квитками, абонементами та фестивальними акредитаціями. А долучитися до трансляцій дискусій можна буде безкоштовно. Програма «Трубадури кіно: Шотландія та Україна» перебуватиме у вільному доступі в онлайн-кінотеатрі.

Ми віримо у важливість колективного досвіду перегляду кіно, тому сподіваємося зустрітися у кінозалах кінотеатру «Жовтень» після покращення епідеміологічної ситуації на офлайн-показах 18-го Docudays UA. 

Організатори Docudays UA


Джерело: Детектор Медіа, docudays.ua.

687
CASES
Ukraine, Kyiv