Cкільки українських шрифтів потрібно для щастя: дивіться лекцію українського шрифтового дизайнера і каліграфа

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Андрій Шевченко, український шрифтовий дизайнер і каліграф, створює шрифти з 2005 року. Вони використовуються для українських вебсайтів, друкованої продукції, й навіть для міської комунікації: він був у команді дизайнерів, які розробляли шрифти для Маріуполя та Дніпра. А ще, Андрій запускає ініціативи, в межах яких за допомогою шрифтів збирає кошти на хороші справи: наприклад, на фінансування добровольчого парамедичного батальйону «Госпітальєри».

Свою лекцію Андрій присвятив саме українським шрифтам й скільки їх потрібно для щастя.

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

1936
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно