Depositphotos запустив Telegram-бот для зручного і швидкого пошуку контенту

Месенджери вже давно вийшли за межі застосунків для обміну повідомленнями. Вони перетворилися на своєрідні екосистеми, які дозволяють людям по всьому світу розв’язувати різні питання: шукати товари, спілкуватися з брендами, переглядати контент і не тільки.

У 2020 році аудиторія месенджерів досягла 2,7 млрд. З огляду на такий стан справ, все більше компаній направляють ресурси на налагодження комунікації з клієнтами у застосунках. Незамінними помічниками в цьому стають чат-боти, головна функція яких – швидко відповідати на запитання користувачів і пропонувати прості варіанти вирішення завдань.

Фотобанк Depositphotos запустив власний бот в Telegram на початку 2021 року, щоб стати ще ближчим до клієнтів. Тепер користувачі месенджера можуть знаходити зображення буквально за кілька кліків. 

Переваги чат-ботів

Чат-бот — це програма, як правило, у вигляді віртуального співрозмовника в месенджерах, яка допомагає вирішувати різноманітні завдання: знаходити інформацію, приймати замовлення, підбирати відповідні товари й робити багато іншого.

Існує два види чат-ботів – ті, що працюють на основі скриптів і які самостійно навчаються. Перші реагують на певні команди, розпізнаючи окремі ключові слова. Другі розвиваються і вчаться, спілкуючись з людьми. В результаті вони здатні підтримати змістовний діалог, який можна легко прийняти за розмову з живою людиною.

Чат-боти дозволяють забезпечити:

  • Якісніший сервіс. Кожен з нас хоч раз у житті стикався з довгим очікуванням відповіді від служби підтримки. Чат-боти позбавляють користувачів цієї необхідності, дозволяючи економити час і отримувати потрібні відповіді або допомогу в максимально короткі строки.
  • Допомога 24/7. Більше не треба переживати через робочі години. Ви можете звернутися з важливим для вас питанням у будь-який час доби, вихідний або святковий день.
  • Простий функціонал. Немає необхідності виконувати якісь складні дії. Достатньо просто відповідати на питання чат-бота, вибираючи один із запропонованих варіантів.
  • Зручний доступ. Користувачам не потрібно встановлювати додаткові застосунки або переходити на конкретні сайти. Вся комунікація з чат-ботом відбувається через інтерфейс месенджера.
  • Автоматизація роботи. Переважна частина звернень до служб підтримки – це досить типові питання. Тут чат-боти особливо корисні, адже вони беруть на себе більшість рутинних завдань, які постійно повторюються.
  • Швидкий пошук інформації. Чат-боти дозволяють користувачам швидко знаходити потрібні дані, звужуючи пошук завдяки уточнювальним питанням, які виконують функції фільтрів.

Все, що потрібно знати про Telegram-бот Depositphotos

Сьогодні клієнти як ніколи цінують персональний підхід, і чат-боти стають потужним інструментом, який дозволяє забезпечити їм кращий досвід користування. Чат-боти повністю адаптуються під конкретні завдання, допомагають аудиторії знаходити потрібні продукти або послуги.

Створенню бота Depositphotos, як не дивно, посприяв коронавірус. Саме під час лікування QA Lead компанії Артем Безручко закінчив проєкт, яким займався як хобі. За його словами, це допомогло зберегти професійний тонус.

Бот написаний на Java і використовує API Telegram, тобто обходиться без надбудов-конструкторів. Більш того, чат-бот Depositphotos використовує виключно сервери компанії, що робить його таким же безпечним, як і сам мікросток.

Чим же корисний @DepositphotosBot? Він допомагає легко і швидко знаходити потрібний контент у фотобанку (зображення і відео). Процес пошуку відбувається у простому діалоговому форматі. Користувачу не потрібно налаштовувати розширені фільтри, гортати десятки сторінок, шукаючи потрібний файл. Досить просто вибрати тип контенту і ввести ключове слово. В результаті таких елементарних дій він отримує добірку найкращих файлів за своїм запитом. Посилання зберігаються в діалозі. Перейшовши за ними, користувач може купити вподобані файли.

Артем Безручко називає чат-боти зручними помічниками для виконання рутинних дій і передбачає, що з часом вони стануть ще гнучкішими й будуть інтегровані з іншими рішеннями. Цілком ймовірно, що чат-бот Depositphotos покладе початок новому формату спілкування між платформою і користувачами. Якщо в Telegram він покаже хороший результат, у нього з’являться версії в інших месенджерах, локалізація і голосове керування.


Джерело: прес-реліз.

901
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно