Дивіться лекцію про підтримку ментального здоров'я в умовах війни

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія онлайн-лекцій, майстер-класів та кейс-стаді від української фахової спільноти. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета — підтримати Збройні сили України та волонтерські ініціативи з одного боку. А з іншого — підбадьорити креативну й технічну спільноту, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності.

З початку повномасштабної війни більшість українців живуть в постійному стресі. Втім, лише одиниці з них приділяють цій проблемі належну увагу. Євген Шагов, кандидат медичних наук, радник РНБО України з питань превентивної медицини та керівник Програми Підтримки Здоров’я і GAMA CONSULTING, розповів у своїй лекції, як запобігати негативним наслідкам від стресу та дбати про своє ментальне здоров’я у складні часи.  

Дивитись освітні матеріали можна на сторінці заходу. Також вони доступні на YouTube-каналі Креативної Практики та медіасервісі MEGOGO.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

1963
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно