Дивіться лекцію про внутрішні комунікації під час війни на прикладі досвіду Укрзалізниці

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія онлайн-лекцій, майстер-класів та кейс-стаді від української фахової спільноти. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета — підтримати Збройні сили України через фонд «Повернись живим». А з іншого — підбадьорити креативну й технічну спільноту, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності.

Таміла Бурсова, керівниця відділу внутрішніх комунікацій в команді Укрзалізниці, розповіла у своїй лекції про внутрішні комунікації під час війни на прикладі досвіду національного перевізника. Фахівчиня приділила увагу різниці в очікуваннях від бізнесу та працівників, розділила цільові аудиторії на групи та канали комунікацій з ними, розповіла про важливість правильної тональності у повідомленнях, й окремо поділилась чек-листом ефективності внутрішніх комунікацій.

Дивитись освітні матеріали можна на CASES, YouTube-каналі Креативної Практики та медіасервісі MEGOGO.

Підтримайте наші ЗСУ й тих, хто їх підтримує!

Головна мета нашого Марафону — це підтримка Збройних Сил України. Тож, якщо маєте таку можливість — підтримайте благодійний фонд «Повернись живим».

2416
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно