Дія.City отримав премію Red Dot Design Award
Дія.City отримав премію Red Dot Design Award. Про це повідомив Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України. Дія.City стала кращою у категоріях Brand Experience та дизайн логотипа.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/69ec571f-ced1-4bd1-840a-495138ff63b3.png)
Дія.City — це правовий та податковий простір для IT-компаній в Україні. Команда проєкту поєднала податкові умови з ефективними інструментами, що дозволять компаніям будувати прозору корпоративну структуру, залучати іноземні інвестиції, долучати додаткові механізми для захисту нематеріальних активів.
«Брати Red Dot – наша традиція. Раніше Дія отримала три нагороди, тепер – черга для інших проєктів Мінцифри. Круто, що проєкт Дія.City не тільки активно росте та розвивається, а й отримує топові нагороди», — написав у своєму Telegram Михайло Федоров.
Red Dot Design Award — одна з найпрестижніших премій у дизайні. Заснована ще у 1954 році. Свого часу її отримували кращі світові компанії такі як Apple, Google, Sony, Xiaomi та багато інших.