Дніпро, святкуємо відкриття бутика ювелірного дому SOVA в ТРК «МОСТ-сіті»

21 жовтня ювелірний бренд SOVA святкує відкриття нової локації в ТРК «МОСТ-сіті» за адресою вулиця Глінки, 2. Фірмовий бутик буде розташовано на першому поверсі в центральній галереї справа від головного входу до торгового центру, біля фонтану.

З нагоди відкриття магазину перші п'ять покупців отримають сертифікати номіналом 1000 грн, а для всіх інших відвідувачів з 21 по 24 жовтня включно діятимуть знижки до -45%, а також знижки до -10% для військових.

Ми не припиняємо працювати та розвиватися під час війни, відкриваємо нові локації бренду, щоб підтримати наш економічний фронт. Перший магазин SOVA у Дніпрі був відкритий в 2014 році. За вісім років бренд завоював любов і довіру жителів міста. На сьогодні у Дніпрі працює три локації нашого бренду різних форматів. Присутність бренду SOVA в ТРК «МОСТ-сіті» — чудова можливість бути ще ближчими до наших клієнтів офлайн

Кристина Башлій, директорка з маркетингу SOVA

Наразі в Україні працює 36 локацій ювелірного бренду SOVA у 15 областях: у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Ужгороді, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Запоріжжі, Луцьку, Полтаві, Вінниці, Чернівцях та Сумах.

132
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно