До Дня боротьби проти раку медіасервіс MEGOGO створив аудіоверсію книги «Я, Ніна»

Сьогодні, 4 лютого, у Всесвітній день боротьби проти раку на MEGOGO з’явилася аудіокнига авторок Яніни Соколової та Ольги Купріян «Я, Ніна». В основі твору лежать реальні події, що тісно переплітаються в тексті з художніми вимислами.

Виробництвом аудіопроєкту займалася команда MEGOGO Audio. Раніше книжка вийшла друком у видавництві #книголав.

В центрі сюжету «Я, Ніна» – історія журналістки Ніни, яка поборола рак. Розповідь подана в форматі щоденника, де героїня пише, як наново вчитися жити. Адже в світі, де діагноз сприймають як вирок і бачать людину крізь призму співчуття та жалю – це здається надважким завданням. Але головна героїня Ніна готова не тільки спробувати, а й зламати стереотипи.

Аудіокнижку озвучила відома акторка Анастасія Зюркалова.

«Ми живемо у світі, де онкохворі – це привиди, яких жадають не бачити. Книга «Я, Ніна» – наш внесок в те, щоб люди, яких спіткала біда знали, що вони не одні. І що можна подолати все, коли є віра і любов до самого себе. Нашу книгу вже прочитали тисячі людей по всьому світу. Вона не про рак. Книга про кожного з нас. І я щаслива, що тепер її можна слухати. Дякую MEGOGO за цю можливість», – зазначила авторка Яніна Соколова.

«Цього разу нам у MEGOGO Audio вдалося попрацювати з чи не найобговорюванішим проєктом кількох останніх років – «Я, Ніна», частиною якого стала книжка. Хочемо, аби аудіоверсія повісті, над якою ми працювали, стала для користувачів мотиваційною історією, яка змусить усвідомити, що жодний діагноз не повинен стати вироком, а жодна проблема не може позбавити життя любові. Подібні історії допомагають збагнути, як важлива підтримка один одного і яке цінне наше із вами життя», – коментує менеджерка MEGOGO Audio Катерина Котвіцька.

В аудіокнижці звучить уривок з музичної композиції «Іменем» Юрія Самовілова та гурту «hurtom» з вокалом Валерія Харчишина, що став саундтреком до повнометражного фільму «Я, Ніна».

Послухати аудіокнигу «Я, Ніна» можна розділі «Аудіо» за передплатою в додатку MEGOGO на смартфонах на базі iOS та Android, а також в автомобілях із аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay. 

852