Fedoriv Agency розробляє новий стиль «Молодості» до 50-річчя фестивалю

Fedoriv Agency розробляє айдентику та дизайн Київського міжнародного фестивалю «Молодість». Робота провадиться відразу у двох напрямах: візуальна ідентичність «Молодості» як компанії та як фестивалю.

З новою айдентикою та дизайном у фестивалю як компанії з’явиться база, яка не змінюватиметься. 

Фестиваль щороку хотів бути різним, і це дуже правильно. Але для цього йому доводилося щоразу змінювати айдентику — а це вже дуже незручно й важко.

Логотипом «Молодості» стане головний приз заходу — об’ємна золота статуетка «Скіфського оленя». Він поєднаний з класичним кінематографічним шрифтом. Разом ці два елементи складаються в картину поважного фестивалю з довгою історією та гарним смаком. Доповнені додатковими яскравими кольорами, вони дають бренду можливість робити впізнавану комунікацію будь-яких своїх заходів.

Айдентика самого кінофестивалю може змінюватися щороку. Цього разу в її основу ляже первинна матерія, яка формує почуття, сенси, емоції, думки та враження — весь спектр того, що викликає молоде незалежне авторське кіно. «Візуальна комунікація фестивалю має сигналізувати, що поряд з тобою відбувається щось неймовірне й тобі точно треба туди потрапити», — пояснює менеджер проєкту у Fedoriv Agency Назар Житкевич.

Водночас дизайн може бути ірраціональним, наприклад частково перекривати текст на афіші. Символ можна буде використовувати як завгодно, — хоч повністю, хоч частинами, — він усе одно лишатиметься впізнаваним, але щоразу буде іншим і викликатиме нові емоції.

Крім того, Fedoriv Agency працює над цьогорічною комунікацією КМФ «Молодість».

Початок фестивалю заплановано на 29.05.2021.

1418
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно