Інтернет-мем Гусь і чай Lipton об'єднують людей через гру

Іронічний Гусь допомагає Lipton об'єднати людей через гру. У продаж вийшла нова лінійка легендарного чайного бренду, створена у колаборації з локальним українським інтернет-мемом. Креативну концепцію для Unilever Ukraine розробила компанія Art Nation Agency. В її основі — інсайт про комунікаційні потреби людей.

Попри те, що сучасний споживач все частіше і частіше використовує смартфон для пошуку і обміну інформацією, він потребує і живого спілкування — цікавого, веселого, емоційного. Саме це пропонує Lipton і Гусь — збирати друзів, пити чай, спілкуватися та гратися, незалежно від віку і статусу.

У кожній пачці чаю є ігрові картки із зображенням Гуся і його фірмовими жартами. Колекція складається із 30 унікальних карток, на кожній з яких Гусь зображений у різних ролях або професіях — режисер, турист, співак тощо. Правила нагадують відому багатьом гру “Крокодил” — необхідно показати або описати словами те, що зображено на картці. Адаптована версія відомої гри отримала назву “Хто я?”.

«Нашою задачею була — допомогти Lipton відшукати особливий ключ до молодої української аудиторії. Гусь — народний улюбленець активних користувачів соціальних мереж. Майже 200 тисяч шанувальників підписані на його сторінку у Фейсбуці. Щоразу його пости поширюються з великим охопленням. Це локальний та автентичний персонаж, якого люблять і цитують. Зображення Гуся на пакуванні — це маркер веселого контенту, тригер для молодої аудиторії. Ми вже переконалися, що на його жарти схвально реагують не тільки в інтернеті, а й в офлайн-просторі. Це позитивно впливає і на продажах FMCG-товарів з Гусем. Нам цікаво було створювати креативну концепцію для Lipton. На мою думку, Unilever Ukraine зробила сміливе і правильне рішення — посилила запуск нового продукту флагманського міжнародного бренду за допомогою колаборації з локальним брендом» — Альберт Саргсян, Head of Licensing компанії Art Nation Agency.

Концепт дизайну з грою у комплекті

У межах співпраці агенція створила дизайн пакування нової лінійки, key visual та гральні картки. На думку креативної команди, конкурувати зі смартфонами за увагу людей дуже складно, але дещо може відвернути їхню увагу — новий і цікавий досвід, жива комунікація, яка дарує приємні емоції. Бренд-комунікація має відповідати актуальним потребам споживача. Інтерактивний контент, жарти, приємна ностальгія у новій лінійці Lipton мають нагадати людям про важливість живого та щирого спілкування, якого вони потребують. Особливо актуально це зараз, під час пандемії, коли люди потроху починають повертатися в офіси, ходити у гості, Lipton і Гусь дають їм можливість не залипнути у гаджеті, читаючи новини, а провести весело час із друзями.

Інформаційна довідка про Art Nation Agency

У епоху економіки вражень Art Nation Agency допомагає партнерам створювати комерційно успішні продукти-блокбастери, які викликають wow-ефект у покупців.

Art Nation Agency продовжує діяльність агентства UDC, яке з 2011 року — лідер ринку ліцензування брендів. За 9 років агенція розширила експертизу і тепер надає комплексні маркетингові послуги на основі ліцензування брендів, що також відомі як "оренда брендів". Це передача прав на використання образів відомих персонажів або селебриті в дизайні, оформленні, рекламі товарів або послуг.

Зараз Art Nation Agency керує ліцензійними правами власних брендів, а також представляє в Україні міжнародні популярні бренди. Серед власних брендів у портфелі компанії: Prima Maria, GAPCHINSKA, Гусь, Козаки та інші.

Сайт компанії: artnation.agency

1030