iProspect Ukraine розвиває продуктовий напрям всередині агентства

Агентство performance-маркетингу iProspect Ukraine розвиває внутрішню продуктову експертизу. Новий напрям сприятиме формуванню комплексного підходу у вирішенні клієнтських діджитал задач.

Агентство планує створення нових послуг на українському рекламному ринку та реалізацію для брендів full-service діджитал проектів.

Напрямок очолює Ілля Денщиков у ролі Chief Product Officer, який раніше обіймав посаду Head of PPC and Analytics. На цій позиції Ілля відповідатиме за стратегічний розвиток нововведеного формату послуг – Performance 360, управління повним циклом процесів і робіт для створення нових продуктів від ідеї до реалізації, оптимізацію поточних бізнес-процесів агентства та побудову ефективних відносин із зовнішніми партнерами.

Також Ілля керуватиме продуктовими командами та процесом залучення до компанії нових спеціалістів.

У маркетинговому світі надходить нова ера побудови брендів на performance-driven підході. Відповідаючи на цей виклик, ми розвиваємо нові сервіси для клієнтів, які все частіше звертаються за комплексною діджитал експертизою. В dentsu існує ще багато цікавих мережевих рішень, які б я хотіла запропонувати українському ринку.

Ірина Балашова, CEO iProspect Ukraine

Сьогодні для успішного розвитку бізнесу в digital, недостатньо відмінно налаштованої рекламної кампанії. Виграє тільки комплексний підхід, включаючи розміщення реклами, аналітику, роботу з креативом, посадковими сторінками та іншими точками взаємодії з користувачами. Задача iProspect розробляти нові продукти для забезпечення Performance 360°, щоб наші клієнти могли досягати і утримувати лідируючі позиції на ринку.

Ілля Денщиков, CPO iProspect Ukraine

June 7, 2:15 PM
·
473
Followed by
6
  • Мария Василюк
  • Alex Tkachenko
  • Lena Zakharchenko
  • Andrii Iamshanov
  • Анатолий Попель
  • Eugen Siciov
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home