Jooble руйнує стереотипи про жінок у весняній кампанії «Нормально бути такою, якою тобі бути норм!»

Сайт із пошуку роботи Jooble запустив креативну кампанію до Міжнародного дня жінок проти стереотипного уявлення про те, що є нормою в їхній поведінці. Мета кампанії — підтримати жінок та донести думку про те, що правильний вибір той, після якого людина залишається в гармонії з собою.

Часто невизначеність завдає більших страждань, ніж кінцевий вибір. Кожного дня мільйони жінок в Україні ведуть внутрішню боротьбу з нав`язаними стереотипами навколо того, як себе поводити та який їхній вибір буде вважатись правильним: будувати кар'єру чи присвятити життя сім'ї, відпочивати чи працювати, навчатися чи розважатися.

Боротьба жінок за власну думку та комфорт, а не наслідування нав`язаних ідей та правил, надихнуло маркетингову команду Jooble створити комунікацію, яка доносить думку, що нормально бути такою, якою кожній жінці бути норм. У рекламному ролику від Jooble використовується серія із зображенням життєвих ситуацій жінок, під час якого закадровий голос перелічує буденні питання за різних обставин.

Кожного дня українські жінки зіштовхуються зі стереотипами про нормальну поведінку та “правильний” вибір. Ми створили кампанію, що закликає їх не забувати про себе та дбати про власний комфорт. Ставити питання та сумніватися — це абсолютно нормально. Особливо під час пошуку роботи або планування чи закінчення кар`єри. Тож Jooble, як один з найбільших сайтів для пошуку роботи, їх завжди підтримує, що б вони не обрали.

Кампанія розрахована на соціальні мережі — Instagram, Facebook та YouTube. Створенням відео для кампанії Jooble займався продакшн Minimal Movie.

Над проєктом працювали: 

  • Ірина Палієнко, Head of Customer Development, Jooble
  • Олена Гурінович, Event&Community Manager, Jooble
  • Тетяна Малишко, Event Manager, Jooble
  • Олексій Кравчук, Head of External Communications, Jooble 
  • Юлія Антонюк, PR Manager, Jooble
  • Богдан Мороз, Head of Social Marketing, Jooble
  • Тетяна Кривенко, Middle PPC Specialist, Jooble


Довідка про Jooble

Jooble — це один із найбільших сайтів для пошуку роботи в Україні та світі, що входить в ТОП-3 найпопулярніших ресурсів з працевлаштування. Сьогодні за допомогою Jooble люди знаходять роботу в 71 країні світу.

1218