Kalush Orchestra виставили на продаж рожеву панаму і головний приз Євробачення у NFT

Фірмова рожева панама лідера гурту Kalush Orchestra Олега Псюка і кришталевий кубок-мікрофон переможця «Євробачення-2022» будуть розіграні на аукціоні для допомоги Збройним Силам України.

Щоб взяти участь у розіграші панами, достатньо зробити внесок від 200 грн (або від 5 євро) на банківський рахунок Благодійного фонду Сергія Притули у Monobank. Після завершення розіграшу Monobank випадковим чином обере переможця.

Кришталевий кубок-мікрофон переможця «Євробачення-2022» отримає учасник, чий загальний внесок на банківський рахунок (або на криптогаманець Фонду) буде найбільшим за час проведення аукціону.

Також на базі NFT-музею MetaHistory відбудеться розіграш 100% унікального цифрового файлу NFT із зображенням мікрофона і Kalush Orchestra. Переможець отримає ексклюзивну зустріч-вечерю з учасниками гурту Kalush Orchestra та можливість взяти участь в аукціоні кришталевого кубка-мікрофона.

Аукціон та розіграш стартували 25 травня об 11:00 ранку і триватимуть до 19:00 28 травня.

Розіграш відбудеться за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства цифрової трансформації, а також Європейської мовної спілки (EBU).

Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики України

508
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно