Кейс-стаді: Розробка вебсайту з відзнакою Awwwards Site of the Day

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія онлайн-лекцій, майстер-класів та кейс-стаді від української фахової спільноти. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета — підтримати Збройні сили України та волонтерські ініціативи з одного боку. А з іншого — підбадьорити креативну й технічну спільноту, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності.

Obys — українська диджитал-агенція, в арсеналі якої, десятки найпрестижніших нагород від Awwwards, Behance, CSSDA та Webby. 

Вячеслав Олянішин, артдиректор та засновник агенції, розповів у своїй лекції, як команда працювала над вебдизайном для студії Ochi. Саме цей кейс приніс агенції більшість нагород, зокрема став сайтом дня на Awwwards.

Дивитись освітні матеріали можна на сторінці заходу. Також вони доступні на YouTube-каналі Креативної Практики та медіасервісі MEGOGO.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

1431
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно