Кіт Інжир. Котики перемоги: дивіться лекцію письменниці, художниці та авторки кота Інжира

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Олена Павлова — письменниця, художниця та авторка кота Інжира, комікс-героя, який існує в інтернеті вже понад 10 років. У своїй лекції Олена поділилася історією створення персонажа, а також розповіла про його роль на інформаційному фронті та участь в креативних кампаніях на підтримку України.

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

Зокрема, Олена закликає підтримати письменників-волонтерів, які допомагають військовим: Сергія Жадана, Андрія Любку, Мар’яну Савку, Юлію Ілюху та Тетяну Пилипець


1287
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно