Київстар отримав дві нагороди на конкурсі Digital проєктів MMR

Національного телеком-оператора Київстар нагороджено за найкращі кейси в номінаціях «Проєкт з блогером/інфлюенсером» та «Digital-кампанія». Церемонія нагородження відбулася в рамках DGTL STAR MRTHN від MMR.

До конкурсу найкращих диджитал проєктів, оголошеного наприкінці серпня цього року, могли потрапити кейси, що було реалізовано та завершено в період з січня 2020 по серпень 2021. Спільнота експертів MMR оцінювала кейси на сайті видання за їхню креативність, комплексність та ефективність. Остаточне рішення виносили дев’ять членів журі конкурсу, серед яких були засновники та директори провідних диджитал агенцій.

Проєкт з блогером/інфлюенсером. Протягом року відомі блогери та інфлюенсери будували знання про широке покриття 4G в Україні. Використовуючи можливості 4G мережі від Київстар, Лера Бородіна, Дмитро Комаров, Володимир Дантес, Олександр Педан, Ян Гордієнко та багато інших зіркових амбасадорів відвідували найпрекрасніші куточки України, стрімили з популярних фестивалів, вигадували та передавали одне одному 4G челенджі, закликали відкривати світ навколо себе та реалізовувати заповітні мрії.

Диджитал-кампанія «Дай лапу» «народилася» з рекламного ролика про найбільше покриття 4G від Київстар і стала його логічним продовженням. Cпільно з притулком «Сіріус» було вирішено створити серію добрих та зворушливих постів і сторіз, які мали б позитивний вплив на долю знедолених тварин. Підписники сторінок телеком-оператора в соцмережах мали можливість стати опікунами, долучитися до поїздок у притулок, де з собаками можна було подарувати тепло і турботу, пограти, погодувати смачненьким. А ще — подарувати йому справжню родину й забрати до себе додому. Наразі 10 песиків знайшли домівки, а наші підписники приїжджають у притулок і допомагають йому.

Нагадаємо, що в травні 2021 року команда Київстар отримала чотири нагороди Антикризового PR марафону від MMR в категоріях «Комплексна PR-кампанія», «Відкритість топ-менеджера», «PR директор» та «PR команда».

626
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно