Крізь вогонь, воду та іскри: Ajax Systems запустили масштабну рекламну кампанію
Ajax Systems разом із Fedoriv Agency та рекламно-комунікаційним холдингом NCG (Nostra Communications Group) запустили масштабну промокампанію — захист для неідеального світу.
Запуск реклами планується на телебаченні, LED-екранах та бордах по всій країні, на радіо, на карбордах (LED-екрани на таксі), у найбільших продовольчих та будівельних супермаркетах, і, звичайно, digital-просторі (соцмережі, Spotify, інфлюенсери тощо). Вперше показ реклами відбувся на стрімінговому сервісі MEGOGO під час бою Олександра Усика з Ентоні Джошуа.
Ajax Systems, як digital-native компанія, завжди фокусувалася саме на цифрових каналах просування. Проте з часом ми зрозуміли, що для охоплення масової аудиторії цього не достатньо. Тому поставили за мету запустити потужну кампанію 360°, що виведе знання бренду Ajax за межі Facebook-баблу на загальнонаціональний рівень, при цьому без акценту на страху і залякуванні, як це притаманно для реклами на ринку безпеки.Валентин Гриценко, CMO Ajax Systems
Нові ролики показують, що небезпека — пожежі, затоплення, крадіжки — завжди поруч і можуть статися із будь-ким. Проте з системою Ajax можна жити у світі, де панують безпека та спокій.
Неідеальний світ показаний на фоні гармонії й безпеки з Ajax. У кадрі безтурботна пара спокійно йде до своєї квартири вздовж коридору, тоді як позаду них відбувається справжній екшн: вибухи та стовпи вогню, потоки води із затопленої квартири, грабіжники розпилюють замок дверей сусідів. Проте це абсолютно не впливає на романтичний і спокійний настрій пари, адже у їх квартирі встановлений надійний захист для неідеального світу.
Іміджевий 20-секундний ролик доповнюють три 15-секундні ролики, що демонструють роботу окремих датчиків Ajax.
Реалізація: крізь вогонь та воду
Над зйомками ролику працювала студія NO STARS із зірковим литовським режисером Ігнасом Йонінасом, який має великий досвід зйомок рекламних кампаній та кіно.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/0c2408b6-603c-4db8-86b8-a7cd809e9c4a.png)
Для посилення ефекту одномоментності ролик знятий одним кадром, а реальність катастрофи демонструють справжній вогонь, вода і грабіжники. Спеціально для зйомок у павільйоні побудували локацію з ліфтом, коридором та квартирою.
Актори мали фактично каскадерське завдання: зображати максимальну безтурботність та романтику, коли позаду відбувається реальна пожежа, потоп і розпилювання дверей.
Для ідеальної картинки був проведений цілий день репетицій, щоб актори звикли до спецефектів.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/e3381d92-2e0b-4549-9c65-4c52eafc4ab8.png)
Мета кампанії
За статистикою, у європейських країнах на кшталт Норвегії, Іспанії чи Великобританії показник частки житла, у якому встановлена сигналізація, може сягати 50% — тобто майже у кожній другій домівці встановлена система безпеки. Водночас в Україні цей показник ледь дотягує до 7%.
Мета нової промокампанії — зробити Ajax синонімом категорії безпеки і сформувати чіткий зв’язок у цільової аудиторії «якщо система безпеки — то Ajax».
За рахунок універсального сюжету кампанія легко адаптується для інших країн. Після флайту в Україні, Ajax планує локалізувати кампанію і для інших цільових ринків.