LinkedIn, який ми не знали: що робити в цій мережі і кому це треба. Дивіться лекцію фахівчині з маркетингу в соціальних мережах

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Дар’я Тарабан, фахівчиня з маркетингу в соціальних мережах, розповіла про роботу в LinkedIn з українськими й міжнародними клієнтами. З лекції ви дізнаєтесь, яким брендам варто вести SMM у цій соціальній мережі, яка може бути стратегія, і які існують обмеження й вимоги. Окремо розглядаємо, як влаштовані дописи й на що варто звертати увагу. 

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

1977