Майбутнє маркетингу в Україні: дивіться лекцію співзасновниці агенції діджитал-маркетингу «NATIVE MEDIA»

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Євгенія Гамаль, співзасновниця агенції діджитал-маркетингу «NATIVE MEDIA», розповіла, на що очікувати в майбутньому від маркетингу в Україні. Крім того, команда агенції провела власне дослідження й опитала пару десятків спеціалістів із різних напрямків маркетингу стосовно поточного стану речей — як з боку агенцій, так і з боку клієнтів.

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

1652