Боротьба на кожному з майданчиків: маркетинг Starlight Media створив понад 200 роликів для TikTok заради підтримки інформаційного фронту

Від початку війни маркетингова команда Starlight Media працює над створенням контенту, що підтримує бойовий дух українців та протидіє російській пропаганді. Так серед іншого, об’єднана команда креаторів/ок департаменту посилила свою роботу з роликами на соціально-важливі теми в TikTok. Наразі їх кількість вже перевищила 200, і робота продовжується кожного дня.

Першочергово, новий напрям роботи з контентом в TikTok було розпочато з метою контрпропаганди. На початку війни доступ громадян рф до цього майданчика не був обмеженим, а значить - був важливою можливістю для донесення правди про події в Україні до молодої аудиторії, зокрема. Наразі близько 10% аудиторії складають громадяни Білорусі й близько 15% – жителі тимчасово окупованих територій Донбасу.

Микита Костоглод, експерт TikTok-напрямку: «TikTok-платформа, ролики якої можуть охопити весь світ за лічені години. Канали групи об’єднались, задля поширення закликів України (#CloseTheSky, #ArmUkraineNow) на весь світ, а також щоб розповідати правдиві новини російській та білоруській аудиторіям. Ми всі стали свідками того, як по черзі в росії закривається доступ до соцмереж. Tik-tok протримався довше і досі не заблокований, а обмежений. При цьому ми бачимо в коментарях до наших роликів людей і з Казахстану, Грузії, Ізраїлю, Білорусі. Помічаємо і значну увагу до цього контенту наших співгромадян, що перебувають закордоном. Найбільше таких наших глядачів в Польщі – вони складають близько 15% від всіх загального охоплення».

Крім інформування у різних форматах, контент виконує і завдання з підтримки бойового духу українців, в тому числі через гумор та ролики, присвячені нашим героям зі Збройних сил України.

Результатом двох місяців роботи з таким контентом на Tik-Tok стали близько 40 мільйонів переглядів, 420 000 репостів та 120 000 коментарів.

В топі за кількістю переглядів опинились ролики на вірш «Никогда мы не будем братьями», відео присвячене загиблим героям України та пісня про бренди, що покинули рф через війну. До топ-десятки також увійшли жартівливі ролики про Оксану Марченко, листування путіна та гітлера, а також ролик про життя українських зірок після війни.

805