MEGOGO випустив одразу два масштабні проєкти жестовою мовою

До міжнародного дня жестових мов MEGOGO суттєво розширив список контенту для людей з порушенням слуху. Зокрема запущено «Портал психології» та аудіосеріали жестовою мовою. Їх можна переглянути на сервісі безкоштовно.

«Портал психології» – це пізнавальне шоу, ведучою якого виступає Варвара Агаркова, психологиня MEGOGO. Його створено для підтримки ментального здоров’я людей, які мають порушення слуху. Тематики епізодів проєкту різні, і в кожному з них фахівці дають поради або проводять арт-терапію. Наразі відзнято вісім серій, чотири з яких уже можна подивитися на платформі.

«Сьогодні українці переживають надзвичайно складний період історії і, як результат, практично всі перебувають у стані колективного стресу. За попередньою оцінкою МОЗ, після війни психологічної допомоги потребуватиме близько 15 000 000 громадян. І готуватися до наслідків та за можливості запобігти їм потрібно вже зараз. Тому ми розширили програму соціального проєкту «Дивись як чутно» і створили «Портал психології» для підтримки людей із порушенням слуху. Жоден наш співвітчизник не має залишитися із проблемою сам на сам. Вірю, що разом ми подолаємо все» — коментує Валерія Толочина, маркетинг-директорка MEGOGO.

Також команда «Дивись як чутно» розпочала адаптацію жестовою мовою оригінальних аудіосеріалів сервісу. Зокрема вже доступний аудіосеріал «Куренівка: історія київського потопу», який розповідає про техногенну аварію в Києві 1960-х років. У жовтні вийде «Припʼять», а пізніше запланований випуск серіалів «Маятник: життя і футбол Валерія Лобановського» та «Літо в Антарктиді».

Нагадаємо, соціальна ініціатива «Дивись як чутно» заснована медіасервісом MEGOGO. Серед іншого, команда створює можливість перегляду кращого світового контенту для глядачів із порушеннями слуху (переклад жестовою мовою). На платформі доступний окремий розділ із контентом жестовою мовою, який налічує понад 1000 годин, а також функціонує інтерактивний телеканал «Дивись як чутно».

За останніми новинами проєкту можна слідкувати в Telegram.

552
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно