Ми однієї сміливості: Офіс Президента та Уряд розпочинають нову кампанію

Сміливість, яку продемонстрували українці з початком війни, приголомшила весь світ. Те, як воює наша армія, наша національна стійкість та віра — назавжди увійдуть в історію та будуть надихати покоління. Ми об’єдналися як сім’я та почали працювати на нашу перемогу. Сміливість стала брендом України завдяки кампейну BRAVERY. Але крім сміливості нам потрібна і згуртованість.

Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу — це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо

Володимир Зеленський, Президент України

Саме тому Офіс Президента та Уряд розпочали нову внутрішню кампанію про єдність українського народу. Сьогодні ж як ніколи Україні потрібна нова хвиля підтримки, згуртованості та гордості за свою країну. Наша кампанія націлена на те, щоб нагадати українцям про силу єдності.

«Завдяки кампанії Brave весь світ вже ідентифікує українців як сміливу націю, а жовто-блакитний прапор як головну ознаку цієї сміливості. Але ми розуміємо, щоб перемогти потрібна не тільки сміливість, але єдність всіх українців — від Мельбурна до Онтаріо, від Львову до Краматорську.  Ми всі однієї сміливості!», — підкреслив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Зараз росія робить все, щоб розколоти нас зсередини, змусити сумніватися один в одному. Тому єдність має бути одним з головних національних завдань на порядку денному. Головна місія нового проекту — підтримати дух українців, показати шлях до перемоги через згуртованість та стійкість.

«Українці, коли об'єднуються, здатні робити неймовірні речі і вже не раз здивували весь світ своєю згуртованістю, взаємодопомогою та підтримкою. Коли ми єдині - ми непереможні! Вміння домовлятись, бачити, як наші відмінності допомагають стати сильнішими у боротьбі з ворогом - надважливі риси сміливої нації. Відчуття єдності підсилює сміливі дії українців. Тому наша нова кампанія присвячена саме цьому», — розповідає виконавчий директор агенції Banda Дмитро Адабір.

Креативну ідею кампейна єдності створило агентство Banda разом із Міністерством цифрової трансформації України. Для підтримки єдності білборди проекту з’являться по всій Україні. Також на сайті brave.ua ми зібрали всі доступні інструменти, щоб кожен міг доєднатися до української сміливості боротися за свою свободу. Завантажуйте плакати, друкуйте та виходьте на мітинги в підтримку України у будь-якій точці світу. Робіть донати на допомогу країні через перевірені фонди зібрані на сайті кампейну. Долучайтесь до ініціативи «ми однієї сміливості» в соціальних мережах за допомогою репосту в сторіс.

За проєктом можна стежити в Instagram, Facebook, Twitter та Tik Tok.


845
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно