Мінкульт презентував свій новий бренд

Нова айдентика Міністерства культури та інформаційної політики України була розроблена креативною агенцією Green Penguin за підтримки USAID Transformation Communications Activity.

Мета — показати Міністерство як сучасну державну установу, яка відповідає сьогоднішнім викликам. За задумом, новий стиль бренду має представляти актуальну українську культуру — привабливу та зрозумілу для сучасних українців.

«Це не просто новий візуальний стиль. Це інструмент, за допомогою якого ми транслюватимемо меседжі та цінності МКІП. Наше міністерство відповідає за багато напрямків — культуру, креативні індустрії, туризм та інформаційну безпеку, тож важливо було розробити те візуальне відтворення, яке стане ідеальним для кожної сфери. Аби між самим наповненням і його виразом не було дисонансу. І вірю, що ми знайшли», – коментує Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

За основу нового фірмового стилю Міністерства взято мінімалізм. Стиль передбачає різні варіації використання основних кольорів: як повну заливку, так і білий фон, доповнений патерном у різних співвідношеннях. Фірмові відтінки — лимонний, червоний та блакитний.

Спосіб написання літер — відсилка до давньоруської каліграфії. Це і «Слово о полку Ігоревім», і рукописи Київської Русі.

Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики УкраїниGreen Penguin

June 9, 9:05 AM
·
471
CASES
Ukraine
Followed by
27
  • Сергей Анистратенко
  • Bogdan Bilich
  • Владислав Горбунов
  • Aleksandra Galian
  • Алексей Чернов
  • Timur Kukharets
  • +21
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home