Мистецький арсенал та бренд MARSALA випустили капсулу на честь українського футуризму

Проєкт Футуромарення — актуальна виставка Мистецького арсеналу, яка продовжує перевідкривати культурну спадщину України початку ХХ століття.

Експозиція простежує шлях футуризму від «інфікування» новими ідеями в 1910-х до закріплення їх у 1920-х у всіх мистецьких практиках: в кіно, архітектурі, живописі, музиці, поезії та дизайні.

Футуромарення — не лише про мистецтво. Це передусім про людину і суспільство, які постають перед викликами доби — соціальними, економічними, світоглядними. Воно про втрачену естетичну революцію, яку українці лиш починають собі повертати.

Сучасний інтелектуал у великому місті — саме ця ідея лягла в основу капсули, що була розроблена відділом дизайну Мистецького арсеналу разом із Марією Маслій, дизайнеркою бренду MARSALA. Колаборація складається з моносережки, класичної білої сорочки оверсайз з принтом картини Казимира Малевича з колекції Мистецького арсеналу та двох варіацій худі.

Фотографом лукбуку стала сама засновниця бренду Марія Маслій:

«Для мене колаборація з музеєм — давня мрія. Ми хочемо привернути увагу до виставки, адже просторі зали Арсеналу — краще місце для прогулянок під час пандемії. Це дуже цікава та об’ємна виставка. Ми створили продукти-символи, ідеальні подарунки до свят та речі-асоціації.

Ми вирішили зробити зйомку безпосередньо в Арсеналі та показати, як ми відчуваємо це місце сьогодні. Музей — для задоволення та відчуття простору мистецтва і свободи. Він не стримує, не обмежує, а дає годину, щоб бути собою та вести внутрішні діалоги. Сорочка з принтом Малевича або світшот із фантазійним колажем ідеально відображають наші меседжі».

Поєднання різних фактур, абстракцій, неочікувані рішення та захоплення формами — усе це можна знайти у колаборації Футуромарення. Експеримент і провокація, змішування серйозного і смішного, політичного і побутового — таким ми бачимо шлях футуризму в експозиції Мистецького арсеналу та за його межами.


669
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно