Мистецький арсенал відкриє для відвідувачів виставку сучасного білоруського мистецтва

3 травня Мистецький арсенал відкриє для відвідувачів виставку сучасного білоруського мистецтва «Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив» та продовжить її роботу до 6 червня.

«Виставка “Кожны дзень” була створена кураторською групою та командою Мистецького арсеналу за надзвичайно короткий термін — близько пів року. Нам було важливо проявити солідарність із білоруським народом й, звісно ж, познайомити з білоруською історією спротиву українську аудиторію. Відкрити виставку фізично у березні не вдалося, тому ми зробили все для того, щоб продовжити її роботу до 6 червня. Нарешті відвідувачі й відвідувачки Мистецького арсеналу зможуть познайомитися із сучасним білоруським мистецтвом наживо й пережити всі ті відчуття і рефлексії, які викликають мистецькі роботи, представлені на виставці», — Олеся Островська-Люта, директорка Мистецького арсеналу.

Виставка «Кожны дзень» є зрізом сучасного білоруського мистецтва, яке досліджує та розповідає історії солідарності, самоорганізації, спротиву та мрій про краще майбутнє. Назва виставки запозичує гасло, яке скандують протестувальники й протестувальниці в Білорусі, підтримуючи впевненість, що протест триватиме завтра, що він не закінчиться.

У виставці взяли участь 50 художників та художниць з Білорусі й близько 30 митців і мисткинь з інших країн. Співкураторами проєкту стали 6 білоруських митців і дослідників: Алєксєй Борісьонок, Андрей Дурейка, Марина Напрушкіна, Максім Тимінько, Антаніна Стєбур, Сєргєй Шабохін.

Виставковий проєкт реалізується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». 

1408
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно