Морозиво зі смаком реальної тусовки у кампанії Doris Advertising
Ідеальні тусовки бувають тільки в чужих інстаграмах. А твоя реальна — там, де ти (і нове морозиво «Как-тусім?»). Компанія «Рудь» випустила яскраву новинку з зеленою глазур’ю зі смаком кактуса — а Doris Advertising створили для неї упаковку та рекламну комунікацію.
Агенція розробила свіже зелене паковання: стильне завдяки стикерам, але не прилизане. Бо життя йому додають самобутні персонажі, що тусують тут же (їх ми ще зустрінемо в соцмережах, але про це згодом).
![](https://cdn.cases.media/image/wide/affa81c0-9313-4d0e-87ca-e2c28cc74bd2.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/a5f2fe28-3b13-4879-8244-cff42196b347.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/6e3c5792-8048-4145-a2ab-ae9af7a7f887.jpg)
Серія промороликів нагадує, що не місце красить тусівку, а настрій та фантазія її учасників. Бо ці речі з нами завжди — навіть коли закриті дискотеки і кордони.
А взагалі найдушевніший двіж Doris Advertising влаштували в інстаграмі @ice.generation. Тут можна посміятися над собою, очікуваннями та реальністю, приміряти маску «Як я тусую», а потім написати в коментах «Жиза» (ну, або «Автор, поясни за мем» — не без цього). Словом — трохи почилити і зрозуміти, що у тебе все ок, а зі смачним морозивком буде ще краще :)