Намбер ван по домашнім гаджетам
Нова літня кампанія COMFY.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/bf02a6c8-0d02-421c-a1c7-a5b88cb5c3ac.jpeg)
Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж таки Comfy у них намбер ван? І ми вирішили розказати, чому Comfy намбер ван не по-рекламному.
Спочатку перевірили відгуки на різнихї форумах і переконалися, що не ми одні не доганяємо сухої технічної інфи. Але Comfy пояснює усе по-людськи. Наприклад, на питання про глибину-ширину-висоту полиці в холодильнику, у Comfy відповідають так: «Ну, це стільки, щоб трилітрова банка огірків нормально влазила». Здавалося б звичайна трилітрова банка, але все одразу зрозуміло.
Як виявилось, для звичайної людини вибір великої техніки — темний ліс. А Comfy знає, як в цьому лісі знайти саме те, що треба. Ще й по-людськи відповість на всі, хай навіть найдивніші, питання. А ми нашими роликами відповіли всім, чому Comfy намбер ван. Та ще на кілька питань, що хвилюють людство.
А ось наші аутдори:
![](https://cdn.cases.media/image/wide/df75840c-ac0c-4076-8123-5f98402df4e6.jpeg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/7f8cd559-dedc-41a2-ada0-cf9eb5e7f05d.jpeg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/c6971a81-f524-4665-b125-c45839b8a467.jpeg)