Піднятися на Еверест, подивитися шоу Cirque du Soleil, зазирнути в блакитне місто Шефшауен: Україною подорожуватиме інтерактивна виставка #Вражаріум

28 серпня у столиці стартує інтерактивна виставка #Вражаріум від Smile — протягом наступних двох місяців, окрім Києва, вона побуває у Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі. Експозиція у двох морських контейнерах складається з понад сорока інтерактивів і шістьох VR-станцій, завдяки яким українці зможуть подорожувати світом і отримувати найрізноманітніші враження, не виїжджаючи зі свого міста.

«44% українців називають мандрівки своєю мрією №1*, на рівні з фінансовим добробутом, але у часи пандемії подорожувати стає все складніше. Місія Smile — допомагати українцям отримувати більше вражень, тож ми подумали, що якщо не можемо їхати по світу, світ має приїхати до нас. У #Вражаріумі від Smile зібрані десятки вражень та дивовижних місць звідусіль. Зараз у нас два морські контейнери, але щороку їхня кількість буде зростати, аж поки ми не зберемо в одному місці все найкраще, що є на планеті. Приходьте побачити, відчути і пережити найкращі враження».

— говорить Олександр Лавров, організатор виставки, керівник бізнес-напрямку товарів для персональної гігієни корпорації «Біосфера».

Над концепцією та втіленням виставки в життя працювала агенція Gres Todorchuk.

«Сама назва “Вражаріум” вимагає створення живих вражень. Наприклад, ми хотіли, щоб глядачі не просто подивилися на Париж, а побували в гостях у Ірени Карпи в 13-му окрузі, не просто почитали про Антарктиду, а почули привітання до українців від полярників станції “Академік Вернадський”. Ми шукали людей, що зафільмують поїздку в нью-йоркському таксі та прогулянку на човні в Бангкоку, знімали на камеру вуличних танцівників у фавелах Ріо та оживили химер Нотр-Дам де Парі. А ще створили на вході сувенірну крамничку, де відвідувачі виставки можуть помінятися магнітами з найрізноманітніших куточків світу».

— говорить керівниця проєкту Юлія Соловей.

Що варто зробити у «Вражаріумі від Smile»:

Піднятися на Еверест, вирушити на сафарі та аплодувати на шоу Cirque du Soleil у віртуальній реальності

Завдяки окулярам віртуальної реальності ви зможете піднятися на Еверест разом з альпіністом Джоном Гріффітом, опинитися на шоу Cirque du Soleil та вирушити на африканське сафарі, щоб зустрітися з левами й слонами.

Політати над українською пустелею та українською столицею

Також у віртуальній реальності гості виставки можуть здійснити політ над Станіславськими кручами, рожевим озером чи біля вітряків над Олешківською пустелею. А ще — пролетіти над мостами Києва, який зачаровує з висоти пташиного польоту.

Послухати, як реве найгучніший у світі стадіон, співають вуличні музики та стукає двигун тук-тука.

У 12-метровому морському контейнері відвідувачів чекають понад 30 інтерактивів, присвячених чотирьом містам, — Парижу, Нью-Йорку, Ріо-де-Жанейро та Бангкоку. Тут можна побачити світлове шоу на Нотр-Дам де Парі, обрати маршрут нью-йоркського таксі, опинитися на карнавалі в Ріо та зазирнути на ринки тайської столиці.

Зазирнути в Шефшауен

Другий контейнер відтворює вулицю марокканського міста Шефшауена, яке називають блакитним через колір будинків. Віддалений шум марокканського базару, деталі місцевого побуту й аромат спецій створюють враження присутності.

Сфотографуватися з рафлезією та керувати північним сяйвом

Природні дива представить об’ємна 8-метрова інтерактивна ілюстрація від клубу Pictoric. Всередині приховані біноклі з краєвидами Великого каньйону США і солончаків Болівії, привітання з антарктичної станції «Академік Вернадський», північне сяйво, кольором якого ви можете управляти, а також рафлезія — найбільша квітка у світі.

Виставка працюватиме у столиці з 28 серпня по 4 вересня.

Вхід вільний за реєстрацією на локації.

Режим роботи: у будні — з 16:00 до 21:00, у вихідні — з 10:00 до 21:00.

  • 28 серпня – 4 вересня: Київ, Арка дружби народів
  • 7 – 14 вересня: Одеса, парк Шевченка
  • 17 – 25 вересня: Львів, парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, центральний вхід біля арки
  • 27 вересня – 3 жовтня: Харків, площа Свободи
  • 7 – 15 жовтня: Дніпро, площа Героїв Майдану

Деталі та новини виставки читайте на офіційній сторінці #Вражаріуму від Smile у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/events/163378732573234

Smile - бренд корпорації «Біосфера», лідер серед гігієнічних вологих серветок в Україні. Продукція Smile представлена більше ніж в 15 країнах СНД, Європи та Азії.

501
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно