«Подаруйте набір турботи»: українцям пропонують «підвісити» благодійний набір для постраждалих від війни

До 30 червня небайдужі українці можуть долучитися до благодійного проєкту «Подаруйте набір турботи», завдяки якому родини внутрішньо переміщених осіб, що евакуювалися із зон бойових дій, отримають набори із базовими харчовими продуктами та засобами гігієни. Ініціатори акції — найбільший український онлайн-ритейлер Rozetka та міжнародна благодійна організація Карітас України.

У проєкті передбачені два види гуманітарних наборів: продуктові (у складі: каші, консерви, гарячі напої, смаколики) та гігієнічні (засоби для гоління та жіночої гігієни, душу, миття посуду). Їх можна «підвісити» на сайті ініціативи rozetka.com.ua. Для цього необхідно обрати один або декілька «наборів турботи» та осередок Карітасу України, після чого оплатити замовлення онлайн.

«Набори турботи» розподілять по десятьох регіональних центрах Карітасу України у Полтаві, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Івано-Франківську, Дрогобичі, Коломиї, Чернівцях, Києві, Житомирі. На наборах розміщуватимуться наліпки з побажаннями від українців. Кожен, хто хоче висловити підтримку постраждалим родинам, може залишати побажання у коментарях на сторінках організаторів у Facebook та Instagram.

«Щотижня центри Карітасу України надають допомогу близько 100 тисячам постраждалим від війни українцям. Десять центрів, до яких будуть спрямовані “набори турботи”, — це організації Карітасу, які прийняли найбільше родин, що успішно евакуювалися з місць важких боїв та руйнувань. Ці локальні організації розташовані в різних куточках України, що дозволяє надавати допомогу рівномірно», — розповідає Владислав Шелоков, директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України.

«Нещодавно ми відновили роботу наших точок видачі з безплатним доставленням до них онлайн-замовлень для мешканців деокупованих Бучі та Ірпеня. Ми розуміємо, наскільки важливо людям повертатися до звичного життя і відчувати, що про них хтось піклується. У спільному проєкті з Карітасом України у нас велика мета — допомогти відчути цю турботу родинам, які втратили свій дім через війну. Ми сподіваємося, що до ініціативи долучаться тисячі небайдужих українців», — розповідає співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін.

Нагадаємо, у вересні 2020 року Rozetka та Карітас України зібрали близько 8 000 портфелів зі шкільним приладдям для дітей із малозабезпечених родин, а напередодні зимових свят у грудні 2021-го доставили українським дітям із малозабезпечених сімей подарунки під подушку та під ялинку, які «підвісили» українські благодійники.

114
ROZETKA
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно