PointeR Agency відкриває представництво у Вінниці

Комунікаційна агенція PointeR Agency, що входить до ТОП-10 PR-компаній України, відкриває регіональне представництво у Вінниці. Про це говориться у прес-релізі агентства.

Представництво працюватиме на умовах франшизи. Раніше PointeR Agency анонсувало розвиток своєї мережі у всіх регіонах України.

«Війна внесла свої корективи у наші плани, як і у плани кожної української компанії та кожного українця. Проте ми від них не відмовились і хочемо, щоб кожен підприємець, компанія чи організація в різних куточках нашої країни мали доступ до якісних послуг з комунікації», – каже співвласниця агентства Олеся Стойко.

Представництво PointeR Agency у Вінниці та регіоні очолить Софія Копач, яка має великий досвід комунікаційної роботи і журналістський бекграунд. За часи роботи у медіа Софія була нагороджена титулом “Жінка Вінниччини у сфері медіа” та увійшла в рейтинг “ТОП – 100 медійниць України”. Досвід її команди в комунікаціях складає понад 15 років.

«Ми хочемо розвивати професійні комунікації в регіоні. Ми впевнені, що експертиза та досвід агентства з таким потужним «послужним списком» дозволить нам швидко запропонувати для місцевих компаній сервіс та продукт не гірший ніж у столиці», – каже директор PointeR Agency у Вінниці Софія Копач.

365
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно