Понад 3000 українців поділилося своїми історіями читання на «Книжковому Арсеналі»
![](https://cdn.cases.media/image/wide/4be9b503-ef01-4d66-90c7-a815d4ad28b4.jpg)
Онлайн-сервіс Uklon долучився до довгоочікуваної культурної події — «Книжковий Арсенал» та закликав українців читати без зупинок.
Під час книжкового фестивалю, що тривав 23–27 червня, 3200 відвідувачів долучилися до інтерактивної зони, яка була розроблена спільно з агенцією Postmen.
Багато людей мають звичку читати у транспорті. Комфортне авто — ідеальне місце, де ти читаєш без зупинок, а час вимірюєш сторінками, а не хвилинами. Postmen використав це спостереження для комунікаційної кампанії Uklon в рамках участі у «Книжковому Арсеналі».
Для нас, як для української компанії, участь в проєктах, що спрямовані на розвиток культури та освіти є дуже важливою. Адже ми вважаємо, що з розвитком нашого суспільства ми теж будемо розвиватися і досягати більших успіхів. “Книжковий Арсенал” саме такий проєкт, популяризація культури читання та любові до книжок, особливо серед молоді — це те, чого ми намагаємося досягти разом з цим проєктом. До того ж, це перегукується з нашою місією. Uklon — це про розширення зони комфорту, тож чому не почитати книжку, коли ти їдеш в авто з лівого берега на правий. Це близько 15 сторінок, до речіговорить Вадим Іщенко, CMO Uklon
![](https://cdn.cases.media/image/wide/e67c3911-3cff-4a29-82ef-4d29400fb815.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/5b897e72-4045-4e76-8d89-7eedcf8759ec.jpg)
Інтерактивна зона була виконана із наліпок які ми зазвичай використовуємо для заміток.
На чорних наліпках відвідувачі могли обрати питання, а на жовтих залишити свою замітку-відповідь.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/a15a4e40-a6cc-4054-a39b-685f464f0e2e.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/8afc231b-23a9-4771-b39a-5e73a199b0da.jpg)
За 5 днів фестивалю тисячі українців ділилися своїми емоціями та почуттями: «На який вчинок тебе підштовхнула прочитана книга? — Боротися за Крим, Саша 30 років», «Що тебе захоплює в книгах? — Всесвіт, Артем 15 років», «Про щоб ти написав книгу? — Про любов до своєї дівчини, Дмитро 19 років».
Організатори зібрали кожну унікальну історію для подальшого втілення у масштабному проєкті.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/99b331a1-9912-4780-a3a7-698ec01f1115.jpg)
Комунікація була підтримана на автівках, що співпрацюють з сервісом, та push-сповіщеннях додатку.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/d35b6e9f-3af3-43ae-a60a-0867fbf61361.jpg)
В основу візуального стилю лягли кольори Uklon та айдентика цьогорічного Книжкового Арсеналу, виконана у вигляді розгорнутої книги.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/d7f4f129-e18f-4e05-9248-74753733e9d6.jpg)