Programmatic Media Group виводить на український ринок дві нові DSP

Programmatic маркетплейс для брендів компанія Programmatic Media Group (PMG) розширює свої технологічні можливості і набір інвентаря та виводить на ринок України дві нові DSP: OTM (Veon) і BidMind by Fiksu. Ці платформи доповнюють асортимент послуг Групи актуальними для 2021 форматами, таргетингами і підходами для ефективної реалізації не тільки іміджевих, але і performance кампаній.

OTM DSP — це stand-alone programmatic-екосистема, з якою Programmatic Media Group істотно розширить набір доступного desktop інвентарю в різних цінових сегментах.

З травня 2021 мажоритарною часткою OTM володіє міжнародна група Veon.

Технологічний стек платформи включає:

  •  Smart Mobile Targeting (категорії, контекст)
  •  CTV genre target - можливість таргетуватися на категорії фільмів і серіалів в онлайн-кінотеатрах на CTV-пристроях
  •  СTV vendor target - можливість таргетування на виробника CTV-пристроїв
  •  «Своя DSP + своя SSP». Більша частина трафіку в системі (90%) - власний інвентар OTM SSP
  •  BrandLift (буде доступний з вересня 2021 г.)

Оскільки платформа володіє власною SSP і управляє інвентарем великої кількості ТОП паблішерів в регіоні, це сприяє більш гнучкому і лояльному ціноутворенню - так, вартість desktop банерного і відео інвентарю в OTM може бути на 10-15% нижче ринкової.

Programmatic-екосистема стає все більш універсальною, адаптується під виклики сучасності, включаючи роботу з 1st party сегментами в силу скасування 3rd party cookies та змін, пов'язаних з GDPR. 

Ми ростемо і розвиваємося в ногу з часом, і ексклюзивне співробітництво з міжнародними платформами ОТМ DSP (Veon) і Bidmind by Fiksu - це стратегічно важливий для нас крок на шляху до розвитку programmatic в Україні у відповідь на глобальні виклики для рекламного ринку.

CEO Programmatic Media Group Юлія Большешапова (Литовченко)

BidMind by Fiksu — це американська DSP з історією в понад 15 років у мобільній та web рекламі. А з 2020 року — ще й активний гравець CTV та аудіо ринку Європи та Америки.

Підключення цієї платформи в наш programmatic маркетплейс — це можливість купувати якісний мобільний і CTV, а в подальшому і аудіо інвентар для реалізації не тільки іміджевих, але і перформанс-кампаній.

СТО PMG Богдан Рудой

Платформа BidMind by Fiksu забезпечує наступні можливості:

  • Закупівлю мобільного (web і in-app) банерного, нейтів та відео інвентарю, а також CTV і аудіо реклами – доступ до ТОПових паблішерів в кожній ніші
  • Таргетинг за категоріями контенту, демо, geofancing, ОС
  •  Інтеграції з зовнішніми партнерам: мобайл-трекера, DMP, DCO
  • Моделі оптимізації під CPC, CPI

Серед партнерів BidMind by Fiksu - Mopub, ADX, Adcolony, Telaria, Beachfront та інші. Середній CTR по мобайл-івентарю, доступному в платформі, - 2,1%, а географія Паблішер охоплює більше 15 країн.

Крім розширення інвентарю нашого маркетплейса, ми активно працюємо над підключенням DCO-партнерів, зовнішніх DMP і мобільних трекерів, прямих паблішерів. І скоро порадуємо наших партнерів оновленим інтерфейсом для реалізації programmatic-кампаній.

Тетяна Самойленко, Product Marketing Manager

PMG представлена на українському ринку programmatic з 2015 року, і вже завоювала довіру великої кількості партнерів, серед яких мережеві і локальні рекламні агентства, відомі міжнародні та українські бренди. Це стало можливим завдяки синергії двох факторів - відповідності світовим технологічним стандартам і кастомізації продукту спеціально для України. Дати більше, ніж від нас очікують, враховуючи тренди діджитал-реклами, було і залишається нашою основною цінністю в роботі з клієнтами. Нові партнери в особі OTM DSP і BidMind by Fiksu DSP — наша відповідь на зростаючу популярність мобільного та CTV-інвентарю і крок назустріч партнерам, які активно працюють над адаптацією своїх маркетингових стратегій і розширюють спектр рекламних каналів та інструментів за рахунок якісної mobile (в цілому) і in-app (зокрема), в умовах зростаючої смартфонізаціі користувачів.

Ольга Демченко, Customer Service Director

994