Проєктування Checkout форми: які тонкощі й зв’язки є між різними полями. Дивіться майстер-клас головного дизайнера продукту Fluix від Readdle,

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Дмитро Коваленко, головний дизайнер продукту Fluix від Readdle, розповів про проєктування форм для сайтів й складності з ними. Матеріал поділено на три частини:

  1. проблематика цього питання;
  2. поради й підказки стосовно того, як краще проєктувати різні форми на сайтах;
  3. залежності й зв'язки між полями, їх складності проєктування (на прикладі Checkout форми в продукті Fluix від Readdle).

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.
811