Робота української ілюстраторки потрапила до короткого списку World Illustration Awards 2022

Робота «Ordinary Despair» української ілюстраторки Тетяни Якунової увійшла до короткого списку премії World Illustration Awards 2022 в категорії «Exploration».

«Ordinary Despair» — це проєкт, присвячений боротьбі з загостренням депресії під час локдауну. В його основі — посуд ручної роботи.

«Коли ти замкнений вдома і практично нікуди не виходиш, свідками твоїх переживань стають здебільшого побутові предмети навколо. Саме так народилася ідея створити цей проєкт, набір посуду, що став свідком депресії. Кераміка як матеріал дуже підходить темі, адже є загартованим, але одночасно крихким носієм. Всі об’єкти створені і розписані вручну», — розповіла авторка проєкту, Тетяна Якунова.

У своїх соцмережах ілюстраторка також поділилася відео із процесом створення роботи. Тетяна відзначила, що кераміка дуже крихкий матеріал, тож деякі тарілки не витримували. За цією властивістю, на її думку, кераміка дуже нагадує людський мозок.

World Illustration Awards – всесвітній конкурс ілюстраторів, який проводиться з 2002 року. Організовує конкурс Асоціація ілюстраторів, що заснована у 1973 році. У конкурсі беруть участь ілюстратори зі сфери реклами, видавництва і журналістики.

Джерело: Читомо

595
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно