Roosh запускає освітню онлайн-платформу AI HOUSE CLUB для ML-інженерів, дата сайнтистів та AI Product-менеджерів

AI HOUSE CLUBце онлайн-платформа, що пропонує освіту від лідерів АІ/ML індустрії для поглиблення знань, розвитку продуктового мислення та кар’єрного зростання українських спеціалістів у сфері штучного інтелекту. На платформі зосереджені cohort-based курси та клуб з обговорення останніх наукових досліджень.

Навчання в AI HOUSE CLUB проходитиме у форматі інтерактивних онлайн-курсів, під час яких студенти разом вивчатимуть матеріал у мінігрупах, так званих когортах. Цей метод орієнтований на співпрацю: студенти з однаковим рівнем знань одночасно проходитимуть комплексну навчальну програму. Протягом когортного навчання учасники матимуть спільну відповідальність за завершення курсу, залишатимуться залученими до процесу через тематичні дослідження й розробку командних та індивідуальних проєктів.

«Ключове завдання Roosh — розвиток продуктового ІТ та AI-сфери в Україні, зокрема за допомогою освіти. Метою створення нової платформи AI HOUSE CLUB є насамперед надання актуальних підходів у навчанні. Ми поєднали практичний досвід викладачів, постійну онлайн-фасилітацію і підтримку всередині ком‘юніті. Такий підхід у навчанні дозволить спеціалістам зробити відчутний стрибок у своїй професії», — зазначає Сергій Токарєв, Founding Partner в Roosh.

Викладачами стануть експерти-практики, які працювали з багатьма гіпотезами та мають досвід роботи у проривних AI-продуктах. Серед тічерів — Дмитро Войтех (Lead ML Engineer у Proxet/GIPHY), Тетяна Ярошенко (Head of Product y PAWA), Роман Кислий (PhD in Computer Science, Former Data Lead у Deloitte), Володимир Сидорський (Deep Learning Engineer у Respeecher, Kaggle Competition Master), Віктор Дідковський (Senior ML Engineer в Energi.ai).

Цього року заплановано старт чотирьох курсів:

  • MLOps: deep dive into modern ML productionalization
  • Product management for ML experts: from 0 to 1
  • Fake News Detection
  • Natural Language Processing: Trends & Solutions

«Курси націлені на спеціалістів, які хочуть освіжити або покращити свої знання. Потенційним студентам треба буде описати свій бекграунд та мотивацію під час реєстрації на курс. Це допоможе оцінити рівень вхідних знань апліканта та сформувати комфортний простір для навчання. Цей важливий крок дозволить сформувати таку когорту студентів, у якій учасники зможуть надавати один одному навіть більшу користь, ніж сам викладач», — Богдан Пономар, СЕО AI HOUSE CLUB.

Навчання в AI HOUSE CLUB починається 4 жовтня з курсу MLOps: deep dive into modern ML productionalization. Протягом вересня та жовтня платформа проводитиме івенти різних форматів для ML/AI-спеціалістів за донат на ЗСУ та безоплатні paper-клуби для заглиблення у дослідницьке середовище.

***

Про Roosh

Roosh — це українська технологічна компанія, яка інвестує і запускає проєкти у сфері машинного навчання та штучного інтелекту. До технологічної екосистеми Roosh входять: венчурна студія Pawa, венчурний фонд Roosh Ventures, community building платформа AI HOUSE, технологічний університет SET University та два стартапи Reface та ZibraAI.

306
Roosh
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно