Rozetka запустила доставку до Польщі

Із вересня клієнти найбільшого українського онлайн-ритейлера можуть замовляти доставку товарів до Польщі. Послуга діє на тисячі найменувань з каталогу на сайті.

Наразі доставка доступна для певних категорій товарів, а вартість замовлення не повинна перевищувати 150 євро (через митні обмеження). Замовлення привезуть у найближче до клієнта поштове відділення в обраному місті Польщі. Деталі про доставку замовник отримає в SMS-повідомленні на свій телефонний номер. Оплатити товари та доставку поки що можна лише банківською карткою онлайн.

«Від початку російського вторгнення Польща тимчасово прихистила вже понад 5 мільйонів українських громадян. Багатьом із них зараз не вистачає сервісу зі зручним та зрозумілим інтерфейсом для купівлі товарів в інтернеті. До того ж асортимент товарів у польських крамницях відрізняється від того, що українці звикли купувати на батьківщині. Ідучи назустріч клієнтам, ми запускаємо доставку товарів із нашого сайту до Польщі. Наразі вона розповсюджується на харчові продукти, напої, засоби гігієни, одяг та інші товари широкого попиту. Надалі плануємо розширювати сервіси за кордоном», — розповідає співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін.

Станом на кінець вересня працюють 254 точок видачі онлайн-ритейлера у 73 населених пунктах України. В Україні отримати замовлення із сайту можна у будь-якій точці видачі Rozetka (з безкоштовною доставкою на неї), а також у відділеннях Нової пошти та «Укрпошти». Оплата товарів доступна готівкою, банківською карткою або коштами з карток «єПідтримка» і «Пакунок малюка». Також можлива оплата частинами для власників карток ПриватБанку і Monobank.

507
ROZETKA
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно