Розминка мозку під час карантину: «Наша Ряба» у пошуках креативного рішення для презентації нового продукту «Секрети Шефа»

Команда бренду «Наша Ряба» оголошує конкурс для кращих зі світу креативу, щоб спільними зусиллями зробити кулінарний переворот і нестандартно представити публіці свій новий продукт «Секрети Шефа» у роздрібній мережі.

У конкурсі можуть взяти участь як відомі творчі студії, так і молоді креативні агенції, які прагнуть заявити про себе на всю країну.

«Секрети Шефа» — це новинка у категорії свіжого маринованого м'яса птиці, яке можна приготувати на домашній кухні за лічені хвилини. Це знахідка для людей, які люблять готувати, дивувати близьких своїми кулінарними ідеями та знаються у якості продукції. Саме тому ми у пошуках творчих команд, які не стримують свої «креативні шестерні» під час ковід-кризи. Ми шукаємо тих, хто запропонує нам своє бачення дегустації та нестандартної презентації на полицях супермаркетів усієї лінійки «Секрети Шефа». 

Марина Сергієнко, директор департаменту маркетингу МХП

Бажаючі взяти участь у конкурсі можуть надсилати свої ідеї до 16-17 квітня 2020 року, попередньо ознайомившись з деталями на сайті.

Роботу агенцій буде оцінювати команда бренду «Наша Ряба», яка відбере кращі ідеї і запросить учасників на захист проектів.

Розімніть мозок під час карантину і покажіть на що ви здатні!

1276
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно