Ще +2 боти для перемоги! Пошук роботи за геолокацією та занять для дітей
Joberz розширив перелік своїх послуг для українців, та створив сервіс миттєвого пошуку роботи у кроковій доступності. Телеграм-бот https://t.me/JobPointBot допомагає знайти роботу саме за геолокацією 🌐
👉 Велика кількість українців вимушено змінили місце проживання та втратили роботу. Й зіткнулися з складнощами у пошуку роботи там, де вони зараз є, у новому, незнайомому місці.
👉 Так само, і рекрутерам стало складніше знати, хто саме з кандидатів, дійсно знаходиться у потрібному населеному пункті, та може вийти на роботу.
https://t.me/JobPointBot:
✔️ показує всі актуальні вакансії за обраною геолокацією та у потрібному радіусі
✔️ допомагає швидко закривати вакансії на місцях
✔️ отримувати роботу та підтримувати економіку України 🇺🇦
Розмістити вакансію, або подивитися актуальні пропозиції просто - тисніть ⬇️ та дотримуйтесь інструкцій у боті 👍
![](https://cdn.cases.media/image/wide/3539d72c-3d96-41bf-b015-79d4a638383f.png)
👉 Команда Joberz потурбувалася і про мам, які планують працювати, а також фахівців, які працюють з дітьми: створили сервіс миттєвого пошуку занять для дітей біля дому — https://t.me/Kids_Point_Bot. Він працює за схожим принципом і дозволяє розмістити пропозицію навчання або знайти потрібний гурток чи репетитора за кілька кліків.
Обидва бота безкоштовні.
Приєднуйтесь, поширюйте 😉
Допоможемо економіці України разом!