#ЩедрийВівторок — найдобріший день в році

Всі ми любимо свята, але чи замислювалися ви над тим, які з них приносять користь? Зазвичай ми купуємо подарунки, прикрашаємо домівки, робимо приємні дрібнички для себе та близьких. Але коли варто робити добрі справи для інших? #ЩедрийВівторок — Всесвітній день добрих справ, коли ти можеш поділитися своєю допомогою з тими, хто цього потребує.

Щедрому Вівторку в Україні виповнюється чотири роки , і результати вражають. Наприклад, минулого року до глобального руху в Україні долучилися 126 000 учасників, а на Карті Добра ми нарахували 714 добрих ініціатив.

Благодійність не обмежується фінансовою допомогою. До Щедрого Вівторка можна долучитися багатьма способами: грошима, часом, талантом та інформацією. Можна обрати фінансову підтримку, стати волонтером, поділитися власним талантом чи експертизою або просто розповідати про благодійні ініціативи так, аби про це дізналося якомога більше людей. #ЩедрийВівторок відкриває нові горизонти благодійності для кожного з нас, адже навіть маленька добра справа може дати неабиякий результат. Що можна зробити? Наприклад, долучитися до збору коштів разом з Dobro.ua або взяти участь у Щедрому Забігу разом з Kind Challenge.

Кожен з нас може стати частиною благодійного руху, незалежно від віку чи професії. Дорослі мають безліч варіантів долучення та обирають найцікавіший для себе. А як щодо наймолодших благодійників? Команди #GivingTuesday помічали неабияку зацікавленість дітей до добрих справ. Тому вже з 2020 року в Україні відбувається #ЩедрийВівторокДіти. Результати минулого року перевершили усі наші очікування: #ЩедрийВівторокДіти об’єднав близько 500 шкіл навколо добрих справ.

#ЩедрийВівторок закликає кожного з нас не мовчати про свої благодійні вчинки, а сміливо та голосно про них розповідати. «Розповідати про свої добрі справи іноді навіть складніше, ніж їх робити, але не в #ЩедрийВівторок. Ми з командою щиро віримо, новини про добрі справи та наші спільні перемоги мають звучати якомога частіше, тому ми закликаємо сміливо про них розповідати. Для цього ми навіть придумали інформаційну кампанію «Добро має звучати голосно», під час якої збираємо сотні історій, які є для нас прикладом щедрості, доброти та людяності» — ділиться Любов Раїнчук, координаторка Щедрого Вівторка.

Кожного дня ми чуємо вражаючі історії добрих справ, які не залишають нас байдужими. Кожного року ще більше людей долучаються до Щедрого Вівторка та впевнено кажуть «Добро має звучати голосно». Цього року ми чекаємо на ще більш круті результати. Ти з нами?

308
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно