Що очікують кандидати від продуктових ІТ-компаній? MacPaw запускає дослідження бренду роботодавця

Аналітична команда компанії MacPaw анонсує дослідження бренду роботодавця серед продуктових ІТ-компаній України. Опитування триватиме з 24 жовтня по 7 листопада. Шість продуктових ІТ-компаній погодилися приєднатися до дослідження.

MacPaw запрошує всіх представників продуктових ІТ-компаній України взяти участь у дослідженні та відповісти на запитання анкети. Орієнтовний час заповнення – 15-25 хвилин.

Всі відповіді на запитання анонімні та аналізуватимуться виключно в узагальненому вигляді. MacPaw поділиться висновками з медіа.

Завдяки дослідженню аналітики планують з’ясувати:

  • інтереси та вподобання фахівців продуктових ІТ-компаній в Україні,
  • пріоритети у виборі компанії для співпраці,
  • джерела інформації про новини ІТ-сектору, яким кандидати довіряють.

Команда сподівається допомогти роботодавцям краще зрозуміти свою аудиторію, щоб адаптувати процеси під потреби кандидатів.

Плани проєкту

MacPaw вже другий рік поспіль проводить дослідження бренду роботодавця серед продуктових ІТ-компаній України із залученням партнерів.

Команда MacPaw прагне вивчити становище бренду роботодавця продуктових ІТ-компаній на українському ринку: зміну інтересів та пріоритетів кандидатів і кандидаток за 2023 рік. Дослідження з необхідними компанії акцентами та рівнем деталізації раніше не проводили, тож MacPaw вирішили запустити його силами власної аналітичної команди.

У 2022 році до опитування долучилися понад 400 респондентів, а це представники 10 компаній. У 2023 році команда MacPaw планує розширити вибірку та залучити більше команд продуктових ІТ-компаній в Україні.

500