Що робити якщо вас звинуватили у зв’язках з росією?

Співзасновниця агенції PointeR Agency Олеся Стойко ділиться своєю думкою.

Тож. Існує лише два варіанти

Якщо звинувачення справедливі, то потрібно негайно розірвати ці зв’язки і пояснити чому ви не зробили це раніше. Хоча може бути вже запізно.

Якщо несправедливі – готуйте антикризові заходи, бо, схоже, ваш бізнес комусь заважає. Саме таких звинувачень «другого типу» у нашій практиці останнім часом побільшало.

В чому їх основна небезпека?

В епоху цифрових медіа все, що написано в інтернеті – залишається там «навічно», поки існує ресурс. Ця «база даних» постійно індексується пошуковими системами і відображається у видачі за запитом.

Тобто, якщо навіть через кілька років хтось буде шукати інформацію про вашу компанію, він отримає доступ до усіх згадувань про неї. В тому числі, і до усіх негативних, наклепницьких, неправдивих і так далі. Саме тому в наш час важливо на це реагувати правильно.

Існує й інша неприємність таких повідомлень

До них дуже чутливе суспільство. Їх групують, систематизують і моментально розносять по своїх «інформаційних бульбашках» – стрічках в соцмережах, чатах, групах, пабліках. Тому будьте впевнені, що ця інформація дійде до дуже широкої аудиторії.

Чи можна цьому ефективно протистояти?

Читайте у експертній колонці Олесі Стойко на Ліга за посиланням.

А наступного вівторка повернемося до питання про завдання, які вирішує PR та які він вирішувати не повинен.

378
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно