«Сільпо» запускає лімітовану серію ароматів із регіонів України

Мережа супермаркетів запустила доставку лімітованої колекції листівок з ароматами українських регіонів до Дня Незалежності. Вони міститимуть аромати херсонського кавуна, мелітопольської черешні та Азовського моря. Це ті аромати, які зараз недоступні багатьом українцям. Замовити доставку будь-якого аромату з регіонів можна як по Україні, так і по всьому світу. Для цього необхідно перейти на сайт fromhome.silpo.ua, вибрати аромат листівки та вказати адресу отримувача для безоплатної доставки.

У кожного з регіонів України є свої характерні риси, продукти й запахи. Перша асоціація з Херсонщиною — це, звісно ж, саме херсонські кавуни. І хоч нам вдалося знайти альтернативу їм в інших куточках нашої країни, а також привезти значні партії кавуна з-за кордону, ми точно знаємо, що херсонські — особливі.  На жаль, багато українських продуктів наразі недоступні через тимчасову окупацію Півдня та Сходу країни. Тому вирішили: якщо вже доставити українське людям ми не можемо, то доставимо аромати, що нагадають про їхні рідні землі. Саме ті, які будуть асоціюватися із цими регіонами та перенесуть людей у теплі спогади

– каже маркетинг-директорка «Сільпо» Катерина Огуряєва.

Лімітовану серію листівок з ароматами регіонів можна надіслати протягом 24 серпня.

Для багатьох українців під час війни стало важливим мати поруч із собою дещо, що буде нагадувати про рідні землі та їхнє минуле життя до повномасштабного вторгнення. Тому в «Сільпо» виникла ідея про аромат як незмінну складову історії регіонів. Цей своєрідний ковток повітря з Батьківщини, що може підтримати й допомогти боротися до перемоги.

Мережа супермаркетів «Сільпо» запрошує відправити ароматну листівку тим, хто дуже скучив за рідними землями України!

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

489
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно