«Слов'яночка» оновила бренд і запустила KAZK'ову кампанію
Бренд «Слов'яночка» вже 2 десятиліття виробляє продукцію із 100% натурального молока. За ці роки бренд увійшов до трійці лідерів по brand awareness та його аудиторія добре звикла до традиційної дівчини з вінком на упаковці.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/9a8c9dd2-f9f4-449b-981d-083f87b50cf6.png)
І ось у цьому році, в серпні, відбулося масштабне оновлення бренду «Слов'яночка». Візуальна мова стала більш яскравою: етикетка стала виразніше на полиці, а упаковка більш сучасною та зручною.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/88ef4688-6418-4cff-8d73-12aa4ef58c10.png)
Рекламна кампанія під назвою «Дуже смачна» стартувала по всій Україні. Її обличчям стала відома артистка, яка уособлює українську жіночність — Олександра Зарицька — солістка гурту KAZKA, у виконанні якої був написаний гімн «Слов'яночки».
![](https://cdn.cases.media/image/wide/13122760-0c55-43e0-9d78-4aefa17bc633.png)
Еквітійний ролик із зіркою знімався одразу під декілька форматів для телевізійної та діджитал-ротацій. Разом із лончем на ТБ, була розгорнута масштабна кампанія в трейд-каналах та онлайні, екосистему якої склали багато інтеграцій та активацій, що розкривали всі основні RTB бренду: 100% натуральне молоко, високий контроль якості на виробництві та відсутність консервантів та штучних барвників.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/8bc6e9b9-178c-40a8-8fdc-d0019c331d6e.png)
Кампанія реалізована агенцією Brain Tank, разом із Family Production та продюсерським центром Mama Music на замовлення PepsiCo Ukraine.