«Слов'яночка» оновила бренд і запустила KAZK'ову кампанію

Бренд «Слов'яночка» вже 2 десятиліття виробляє продукцію із 100% натурального молока. За ці роки бренд увійшов до трійці лідерів по brand awareness та його аудиторія добре звикла до традиційної дівчини з вінком на упаковці.

І ось у цьому році, в серпні, відбулося масштабне оновлення бренду «Слов'яночка». Візуальна мова стала більш яскравою: етикетка стала виразніше на полиці, а упаковка більш сучасною та зручною.

Рекламна кампанія під назвою «Дуже смачна» стартувала по всій Україні. Її обличчям стала відома артистка, яка уособлює українську жіночність — Олександра Зарицька — солістка гурту KAZKA, у виконанні якої був написаний гімн «Слов'яночки».

Еквітійний ролик із зіркою знімався одразу під декілька форматів для телевізійної та діджитал-ротацій. Разом із лончем на ТБ, була розгорнута масштабна кампанія в трейд-каналах та онлайні, екосистему якої склали багато інтеграцій та активацій, що розкривали всі основні RTB бренду: 100% натуральне молоко, високий контроль якості на виробництві та відсутність консервантів та штучних барвників.

Кампанія реалізована агенцією Brain Tank, разом із Family Production та продюсерським центром Mama Music на замовлення PepsiCo Ukraine.


877
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно