Solarisbank запускає технологічний хаб в Україні

Solarisbank, провідна європейська BaaS-платформа (Bank-as-a-Service), офіційно відкрила новий технологічний центр в Україні.

В команду локальної дочірньої компанії Solaris Tech Solarisbank наймає технологічні таланти України, що дозволить прискорити глобальне зростання проєкту та його європейську експансію.

Solarisbank працює над створенням екосистеми, в якій фінансові послуги повністю синхронізуються з повсякденним життям. Будучи технологічною компанією з німецькою банківською ліцензією, Solarisbank дозволяє іншим компаніям надавати свої власні фінансові послуги, використовуючи прості API. Сьогодні понад 450 співробітників Solarisbank, понад 60 національностей, працюють разом над трансформацією банківської галузі. Штаб-квартира компанії знаходиться в Берліні.

Для реалізації нашої амбітної стратегії в області продуктів і технологій ми збільшили втричі нашу технічну команду за останні півтора року. Щоб сприяти швидкому зростанню, при цьому зберігаючи високий рівень якості та експертизи, ми перейшли на дистанційний режим роботи, що дозволило нашим командам наймати співробітників з усього світу. Ми вважаємо, що український ринок забезпечує ідеальні умови для розвитку нашої технічної команди і ми пишаємося тим, що у новому центрі Solaris Tech вже працюють 50 колег з України.

Хіма Мандалі, СТО Solarisbank

Україна особливо цікава міжнародним компаніям, які спеціалізуються на технологіях.

Згідно звіту технологічної компанії Beetroot, сьогодні в Україні налічується більш як 200 000 розробників програмного забезпечення, і очікується, що до 2025 року їх число досягне 250 000. Згідно з державним оглядом технологічної екосистеми, в Україні працюють 1142 продуктових компанії і 858 постачальників IT-послуг.

Розвиток IT-екосистеми тільки посилило рішення Solarisbank розширити свою присутність в Україні і створити спеціалізований технологічний центр. Це дозволить залучати в команду ще більшу кількість локальних фахівців з кадрового резерву України. Українські інженери роблять свій внесок у розробку всієї продуктової та технологічної платформи Solarisbank і тим самим становлять невід'ємну частину загальної команди. Невдовзі Solarisbank планує і надалі розширювати свою локальну присутність.

На цей момент Solarisbank набирає в команду українського хабу інженерів зі всієї продуктової та технологічної розробки. Відкрито вакансії за напрямками AWS Cloud Software Development, а також Java, Ruby Golang і Elixir.

Думітру Кондря очолив центр Solarisbank в Україні. Генеральний менеджер приєднався до команди після управління в провідних українських IT-компаніях, включаючи IDEXX, Ning і Carbook. 

Київський технологічний центр Solarisbank відкритий для українських інженерів-професіоналів, які можуть стати частиною однієї з найбільш захоплюючих історій в Європі. Будемо раді разом працювати над трансформацією банківської галузі та рішенням нестандартних викликів індустрії.

Думітру Кондря

Про Solarisbank

Solarisbank – провідна європейська BaaS-платформа (Bank-as-a-Service).

Як технологічна компанія з німецькою банківською ліцензією, Solarisbank надає можливість іншим проєктам пропонувати власні фінансові послуги. Через API-інтерфейси партнери інтегрують модульні банківські послуги Solarisbank безпосередньо в свої власні продукти. Платформа пропонує цифрові банківські рахунки та платіжні картки, рішення для ідентифікації, а також послуги кредитування і цифрових активів. У 2019 року в Solarisbank заснували дочірню компанію Solaris Digital Assets GmbH, щоб запропонувати ринку ліцензійне рішення для зберігання цифрових активів. На сьогодні Solarisbank залучив понад 350 мільйонів євро інвестицій від акціонерів.

848
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно